• Неодамнешно
Пастир Хардвер 3201 1/2-Инчен Гума Нога Совет, 40-Пакет

Пастир Хардвер 3201 1/2-Инчен Гума Нога Совет, 40-Пакет

Buyers rating:
DEN 421.44

Количина на стоки

Гума чаша се вклопува во текот 1/2" мебел нозе.Трајни, анти-пропадна гума изградба.Штити подови и мебел нозете од гребење.Одлично за патио мебел.Пастир Хардвер Гума Нога Совети понуди супериорен кат заштита и спречување на мебел од лизгање со трајни гума изградба.Овие нога совети за заштита на винил, керамички, тврдо, и ламинат.Достапни во различни големини за да ги исполни сите кат потребите за заштита.Се продаваат како збир од 40 стол совети.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат