• Неодамнешно
Benliu Накит Кутија Нозе Ретро Дизајн Декоративни Нозе, Дрво Случај Нозе Хардвер Накит Кутија Градите Агол Заштитници 35x25mm(24 Компјутери)

Benliu Накит Кутија Нозе Ретро Дизајн Декоративни Нозе, Дрво Случај Нозе Хардвер Накит Кутија Градите Агол Заштитници

Buyers rating:
DEN 278.16

Количина на стоки

Материјал : Цинк легура,Силен и здрав,за поддршка на мебел и。.Големина : 35x25mm/1.37x1inch;Дебелина : 1.5 mm / 0.06"。.Пакувањето вклучува:24 X Дрвени Случај Нозе,Со монтажа завртка。.Примена : Совршен за накит кутија,подарок кутија,дрвена случај и така натаму,исто така, ги красат вашата домашна било декорација, додадете малку ретро и елегантен вкус。.Лесно да се инсталира:Лесно да се инсталира со појавување на завртки。.Спецификации : кутија нозе : 35x25mm/1.37x1inch Material : Цинк легура, бронза。Пакетот вклучува : 24 x Антички Кутија Legs Some појавување замена screws Note : Кога ќе го инсталирате кутија нога со завртка, ве молиме да се утврдат четири метални нозе малку прво да проверите дали тоа совршено се вклопува со дното на кутијата и ако тоа што следува.Земјата е рамна, ќе не потресат и други проблеми, завртка, ако тоа е од тврд материјал, ве молиме ударна дупка и завртки, завртка мора да биде нормално на дното на кутијата, не навалите се повлече за да метал нога, во спротивно тоа ќе предизвика метал нога дното нерамна.Кога сте директно pasting или заварување тоа, вие' повторно малку фиксни, и ефектот е добар, и тогаш следниот чекор на засилување, откако засилување е формирана и кутија рамнотежа не е во ред, тоа е тешко да се reinstall Note : 1.Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење.2.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мебел Нозе 2 ПАРЧИЊА Здрав Мебел Рициново Мека Гума Универзална Тркала,за Исклучување на Еден Начин Тркала,Тешка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мебел Нозе 2 ПАРЧИЊА Здрав Мебел Рициново Мека Гума Универзална Тркала,за Исклучување на Еден Начин Тркала,Тешка

Вртливата casters ќе не гребење на подот.Здрав, безбеден кат, мора да не остави траги или гребење на било кој

DEN 974.40
Мебел Нозе 2 парчиња. Корисни Мебел Рициново Мека Гума Универзална Тркала, за Исклучување на Еден Начин Тркала,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мебел Нозе 2 парчиња. Корисни Мебел Рициново Мека Гума Универзална Тркала, за Исклучување на Еден Начин Тркала,

ВРТЛИВАТА CASTERS ЌЕ НЕ ГРЕБЕЊЕ НА ПОДОТ.Здрав, Безбеден Кат, Мора да Не Остави Траги ИЛИ Гребење На Било кој

DEN 1336.80