• Неодамнешно
ACETOP 3.5 инчен Мебел Дрво Нозе Сет од 4 Претвори Троседот Нозе Пунџа Нозе Каучот Нога Среден Век Замена Дрвена Нога со Хардвер 5/16 Болт за Кабинетот Салон Ноќ Стојат Sidebo

ACETOP 3.5 инчен Мебел Дрво Нозе Сет од 4 Претвори Троседот Нозе Пунџа Нозе Каучот Нога Среден Век Замена Дрвена

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

【Практични Хардвер Алатки】Доаѓаат со 6 чувствува штитници за да помогне да се спречи гребење на подот. Дрво за мебел нозе може да се користи како дрво троседот нозе, салон нозе, чаир нозе, каучот нозе, публикации нозе, дрвена маса нозе, итн. 【Брза Инсталација】Прво ќе треба добро да се вежба вежба дупки за навртки да се инсталира на монтажа плочи, доаѓа со сите потребни шрафовите за монтирање тоа правилно. Табела нога полнила се направени од цврст еукалиптус дрво на дрво, и добро се заврши со старо-моден еспресо боја.Нашите дрво мебел метри поставено е посветена да се даде совршен зголемување на вашиот мебел, кој го направи огромна разлика во comfortability на мебел, како што тоа го покрена вашиот prefered седишта висина. Ова го покрена нашиот мебел неколку инчи, што го прави полесно за луѓето да се откажат од троседот. 【Висина на Кревање & Comfortability】ви Се караше со sleeper или троседот ниско ниво на подот кои го прават вашиот коленото тешко да се застане, или се движат тешки мебел тешко кога се чисти куќата, дури и робот правосмукалка не можат да стигнат до местото што треба да се исчистат.Ако не ни се допаѓа краток обичен нозе, само им даде на вашиот мебел освежување надградба.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.Овие заострените нозе се многу midcentury модерна и изгледа многу повеќе high-end.И 2 вежба битови(3мм,12mm), 4mm шрафцигер и монтажа хардвер вклучени, така што нема потреба да се игра 'погоди вежба малку големина" игра!12 mm малку вежба ви помага да се направи прецизна дупки за дрвени нозе, и 3 мм еден е совршен за завртки.5 Инчен : 0.6 lb Боја : Кафена Пакет листата : 4 x Дрвени Нозе 4 x Метални Плочи 6 x Чувствува Влошки 16 x Завртки 1 x 3мм Вежби Малку 1 x 12mm Вежби Малку 1 x 4mm Шрафцигер може да бидат сигурни дека вашата нарачка е загарантирана.Ова ќе биде вашата потребни нога замена за повеќето стилови на мебел како троседот, каучот, кријат-a-софа кревет, отоманската, нога столче, ноќ стојат, кабинет, фиока, антички градите, toybox и така натаму.4 x 6" Дрвена Нога Завртка Големина : Пред drilled 5/16" Закачалка Болт, Висина : 2. Midcentury преуредување за мебел, додавајќи елегантен и прекрасен на вашиот мебел и дома décor.Само им даде на вашиот мебел нов изглед.lb 6 Инчен : 1.Подобро за нашата колена. На чувствува кат заштитници се осигура вашата тврдо дрво подови остане во приштина состојба без гребење.Одлично за пари! 6. Предвидени многу повеќе хардверски додатоци што ви е потребно за да го замени нозе за вашиот мебел.Карактеристики : Материјал : Еукалиптус Дрво 3.5/5/6 инчи дрвени пунџа нозе се на располагање, со огромна големина и форма да се земе мебел од проституција на глам.Карактеристики : 1.4 x 5" 6 Инчен Дрвена Нога Големина : 6 x 3.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мебел Нозе 2 ПАРЧИЊА Здрав Мебел Рициново Мека Гума Универзална Тркала,за Исклучување на Еден Начин Тркала,Тешка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мебел Нозе 2 ПАРЧИЊА Здрав Мебел Рициново Мека Гума Универзална Тркала,за Исклучување на Еден Начин Тркала,Тешка

Вртливата casters ќе не гребење на подот.Здрав, безбеден кат, мора да не остави траги или гребење на било кој

DEN 974.40
ZHUAN Метал Нога Поддршка Нозе, Железо Мебел Нозе, Резервни Бања Мебел Нозе, Табела Нозе, ТВ Кабинет нозе, Троседот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZHUAN Метал Нога Поддршка Нозе, Железо Мебел Нозе, Резервни Бања Мебел Нозе, Табела Нозе, ТВ Кабинет нозе, Троседот

☞Материјал : мебел нозе се изработени од висококвалитет ладно валани челик материјал, кој не ' рѓа, има п

DEN 1631.76