• Неодамнешно
Navaris Чувствува Влошки за Мебел (50 Парчиња) - Круг Завртка-во Лизгачи за Стол Нозе, Стапала - Кат Едрилици за Заштита на дрвени предмети - 1, Црна

Navaris Чувствува Влошки за Мебел (50 Парчиња) - Круг Завртка-во Лизгачи за Стол Нозе, Стапала - Кат Едрилици

Buyers rating:
DEN 1449.60

Количина на стоки

Чувствував.КАТ ЗАШТИТНИК : Дали на даб parquet, плута или камен, волна почувствува мебел лизгачи со шрафовите за прицврстување на понуда нула заштита на чувствителни тротоарите површини.Стол со нозете) или на маса нозе лизгајте тивко без крцка или инциденти.СУПЕРИОРЕН ЗАДРЖЕТЕ : Завртка parquet глајд модели во стол, маса, гарнитура или кабинет нозе за долготрајна заштита против кат штета.За разлика од самолепливи подлоги, тие нема да се лизга на страна или да ја напуштат леплива лепак остатоци од дрво, мермер или ПВЦ подови.ИСПОРАКА : Ќе ја добиете вредност пакет на 50x 1 инч (24mm) се чувствува мебел подлога лизгачи во црно.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Прво, со користење на електрични вежба, вежба дупки во позиција сакате да се стави рампа.Откако дупки се drilled, едноставно прикачите чувствува едрилици со помош на завртки предвидени во собата со cordless шрафцигер.ЦРНА ИЛИ КАФЕАВА : Секоја големина чувствува подлога доаѓа во или црна или кафеава.Ви даваат опција да изберете боја и големина која најдобро одговара на вашиот мебел. 50x Чувствува мебел лизгачи со завртки. 3/4" дијаметар. 1" дијаметар. 1-1/8" дијаметар.Црна.Браун.Заштита на вашиот дом тротоарите со завртка-во чувствува мебел лизгачи од Navaris.Стол нозе лизгајте и планирам непречено без гребење или squeaking на вашиот дрвени, ламинатни или винил подови.Во пакување од 50. Стол лизгачи со завртки се погодни за сите мазна или чувствителни подови, како што се parquet, ламинатни, плута, тешко дрво, камен, плочки, мермер или винил.Да се заштити вашиот кат, приложете круг глајд модели под столици, armchairs, табели или друг мебел.Како што не постои ризик од лизгање на страните поради завртки, го чувствував влошки остане дискретно во место без собирање на прашина или пената или напуштање на лепак марки. 50x Чувствува мебел лизгачи со завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 16 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 16 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што

DEN 191.76