• Неодамнешно
40pcs Задебелена Мебел Стол Планирам,Нокти-од Најлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на Стол, Маса Троседот(Φ21mm или 53/64,Браун)

40pcs Задебелена Мебел Стол Планирам,Нокти-од Најлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-Antiskid,ве спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучава додека се движат мебел столици маси и заштита на подот.ПРЕДНОСТИ-Трае многу подолго отколку стап-на влошки и полесно замена.Таа ја апсорбира шок за екстра браник подлога.ЛЕСНА УПОТРЕБА-Чиста нога дното површината,пред-вежба пилот дупка,а потоа допрете го помине во ногата дното заедно водич дупка со нежни ковале.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-Висок квалитет здрав јаглероден челик ноктите,висока должност Најлон база подлога и гумена брана подлога.Ноктите беше интегрирана во Најлон подлога,кој гарантира долговечност,издржливост и moistureproof.ТОПЛО СОВЕТ-Бидете сигурни дека пред-вежба пилот дупка за тврдо да се спречи ноктите од свиткување,или мебел метри од напукнување штета.Ве молиме да се стави производи далеку од децата за остар ноктите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 16 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 16 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што

DEN 191.76