• Неодамнешно
24pcs - 7/8 Инчи Црни Нокти-во Чувствува Влошки Анти се Лизга за Мебел Стол Табела Гардероба Нозе, Дрво Кат Заштитник Анти Нула

24pcs - 7/8 Инчи Црни Нокти-во Чувствува Влошки Анти се Лизга за Мебел Стол Табела Гардероба Нозе, Дрво Кат

Buyers rating:
DEN 1504.80

Количина на стоки

КАКО ДА се ИЗБЕРЕ ГОЛЕМИНА : Вашиот мебел нозе големина треба да биде еднаква или поголема од Пречникот на влошки.Plese прочитајте големина на слика, изберете влошки одговара за вашиот мебел совршен!Ние нудиме 5 различни големини и 3 бои за да се исполнат вашите потреби.НЕМА ПОВЕЌЕ ГРЕБНАТИНИ И SCUFFS - Овие нокти-во чувствува влошки ќе ви помогнат да ја заштитите вашиот тврдо дрво подови од гребење.На влошки за botten е sticked цврсто и мека.НАЈДОБРО се ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ за Мебел на Тврдо дрво Подови!.НЕМА ПОВЕЌЕ ЛИЗГАЧКИ OFF – Високо квалитетни Нокти обезбедува супериорни држете на кој било вид на Дрвен Мебел.Велат bye да се менува и досадни бучава!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Пред-вежба нозете пилот дупка и од чекан лесно да се спречи ноктите од свиткување, пластични предмети од кршење, или мебел метри од напукнување штета.ПОГОДНА ЗА СЕКОЈ МЕБЕЛ ДОМА – нашите Стол Чувствува Влошки за тврдо дрво подови се совршени за било стол нозе и мебел нозе.ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ ДОМ МЕБЕЛ. - Нашите Чувствува Влошки за тврдо дрво подови се совршени. - Одговара за било стол нозе и мебел нозе. - Велат byebye да гребнатини и noice. - Пакет вклучуваат 24pcs. - 3 БОИ да се избере : Црна / Кафеава боја / Бела. - 5 за да изберете ГОЛЕМИНА : 11/16", 13/16", 7/8", 15/16", 1-1/16". - Лесен за употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат