• Неодамнешно
32Pack - Мебел Нога Чорапи Опфаќа, Плетени Мебел Влошки, Еластична Кат Заштитници, Не се Лизга Стол Нога Нозе Чорапи Опфаќа, Мебел Капи Сет, Одговара Мебел Нозе Дебелина

32Pack - Мебел Нога Чорапи Опфаќа, Плетени Мебел Влошки, Еластична Кат Заштитници, Не се Лизга Стол Нога Нозе

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

【Материјал】32 PCS Стол Нога Кат Заштитници се направени од Висока Густина Полиестер Влакна.Двојно задебелување, тесни фитинг и високо еластична, висока густина, издржлив и може да се протега, против пролизгување, да ги задржи на чорапи покрие нога цврсто, лесно да се инсталира и тие нема да се лизга надвор лесно. 【Големина】 Погоден за ногата обемот на мебел : 1.8 инчен да 5.5 инчи.Машина перат или рака мие добро, лесно cleanable и еднократно. 【Лесен и Удобен】 Заштитна Нозе Ракав е лесно да се инсталира и се протега да се вклопи во повеќето мебел нога форми.Стол нога чорапи се лесно да се инсталира на стол нозе и да ги исклучи. 【Широко се Користи】 Мебел чорапи нозе капи опфаќа поставува одговара на повеќето мебел круг ,квадрат,овална мебел нозе.Дизајниран за домашна употреба (office use. 【Мултифункционален】 На мебел влошки се одлична еластичност и уникатен изглед, заштита на вашиот кат се избегне од гребење и оштетување кога ќе се движат столици или мебел, ефикасно да се намали бучавата, исто така, ќе се движат мебел повеќе лесно. 32 пакет кафе боја стол нога кат заштитници,едноставен и класичен, совршена домашна декорација.Карактеристики : ✔Добар квалитет плетени влакна материјал ✔Против пролизгување & safe ✔Одговара на повеќето нога форми ✔Издржливи, може да се користи за долго време ✔Заштита на подот од гребење и Оштетување ✔Машина перат, cleanable и обновливи ✔Ефикасно да се намали бучавата ✔се Движат мирно и тивко ✔Повеќе намени ✔Лесен за употреба ✔Двоен со дебелина ✔Премиум квалитет ✔Разумни цени ✔Убава и елегантна Спецификација : Материјал : Висока Густина Полиестер Количество Влакна : 32pieces Боја : Кафена Соодветен Дијаметар Големина : 4 - 7 инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат