• Неодамнешно
NC Кина Медали Кина 80MM Бакар Свиња Медал Кина Ковање Corporation Дванаесет Хороскопски Свиња Медал

NC Кина Медали Кина 80MM Бакар Свиња Медал Кина Ковање Corporation Дванаесет Хороскопски Свиња Медал

Buyers rating:
DEN 1548.00

Количина на стоки

Кина Медали Колекција.Кина Ковање Corporation Медали.Кина Свиња Медал.Бакар. 80 MM.Точка име : Свиња медал Текстура на материјал : Бакар Дијаметар : 80 MM;Дебелина : 8 MM;Тежина : Околу 440grams Технологија : Умре-кастинг Mintage : 3000 Леење единица : Кина Печатење на Банкноти и Ковање corporation Прашање време : 2018 Ние се осигура безбедноста на секој објект.Ние ќе брод за сите објекти преку КИНА ПОСТ во рамките на 3—5business ден по извршената уплата.Ние само бродот на објектот на вашиот превозот адреса на .Тоа ќе потрае околу 15-25 дена да пристигнат за САД и светот.Ние и ветуваме дека на купувачот не сноси никаков ризик, на начин, ако пакетот е оштетени, изгубени или украдени за испорака, ќе се направи целосна реконструкција или повторно да ја прати истата предмети.Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Сојузничките Медал Закачалки - Верувајќи во Себе го Прави Соништа - Повеќе Димензии Опции на Располагање - Медал
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сојузничките Медал Закачалки - Верувајќи во Себе го Прави Соништа - Повеќе Димензии Опции на Располагање - Медал

Секоја цел, ги вклучува сите монтажа хардвер, како и едноставни инструкции за инсталација.НАПРАВЕНИ ВО

DEN 1898.40
Сојузничките Медал Закачалки - Секогаш Заработил Никогаш не Даде - Машки или Женски Тркач - Повеќе Медал Носителот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сојузничките Медал Закачалки - Секогаш Заработил Никогаш не Даде - Машки или Женски Тркач - Повеќе Медал Носителот

ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗАВРШИ – Сојузничките Медал Закачалки се намали од највисок квалитет бранеа од нерѓосу

DEN 1679.76