• Неодамнешно
Art3d 1-Лист Кора и се Држи Backsplash за Кујна Оркестарот, самолепливи Дијамант Мозаик Плочки за Камин Бања

Art3d 1-Лист Кора и се Држи Backsplash за Кујна Оркестарот, самолепливи Дијамант Мозаик Плочки за Камин Бања

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

ПАКЕТ ДЕТАЛИ : 10.4" x 10.4", 1 лист во една кутија, го опфаќа 0.75 Квадратни.Ft.Ако има било какви други прашања за покривање, се чувствуваат слободни да контакт.МАТЕРИЈАЛ : Алуминиумски и ПВЦ Композитни, Лесен за чистење, безбедно и нетоксичен.Дијамант мозаик стил дава динамичен и естетски во вашата соба.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само кора и се држи со силна лепливоста, никогаш не ќе падне.ве молиме план напред пред инсталирање за да се избегне месинг нагоре.Се ПРИМЕНУВААТ ЗА : - Секој стан, дури и мазни површини и малку текстура ѕидови.ТОПЛО СОВЕТИ : Како повратни информации од клиентите, тоа е малку веројатно да се држиме добро на сјајни насликани на ѕид.Ве молиме песок тоа пред да аплицираат.Геометриски rhombus постои во сите делови на природата во уникатен начин.Динамички естетски на rhombus создава многу различни комбинации.Тоа не само што може да дејствува како улогата на просторот поделба, но додадете виталност на просторот.Art3d зема предностите на ова и ја носи до дома décor.Ние го усвои мермер тон начичкана со метален елемент.Тоа е полна со модерни и луксузни.На елеганција и софистицираност на геометриски rhombus помогне да се ублажат напнатоста и заморот од работа, ви даде чувство на жив живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат