• Неодамнешно
Mommys Помошник Нема Хаос Splat Мат, Печатени

Mommys Помошник Нема Хаос Splat Мат, Печатени

Buyers rating:
DEN 209.52

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Зачувај вашиот подови од spills и splats.Лесно расчистување со влажна крпа.Лесен за употреба.Лесен за чување.Од Производителот На Мама е Помошник splat мат е идеален за употреба на оброк.Место под highchair да го фати spills и мензи.Mommys Помошник Splat Душеци помогне да го одржите вашиот дом чист.Место под деца високи столови и нека уживаат во своите оброци без да се грижиш за мензи.Овие душеци може да се користат и чуваат лесно.Исцедете N Сува Шише управување со Бонус функции.Лесен начин да се пред-се мери формула или ужинки во движење!.Голем шише четка со Чистење-Tuff-сунѓерот & Брадавица четка со голем, лесна-за-зафат се справи.Користете го со сок кеси или сок кутии и да каже збогум на истури!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лето Мал Ресторан Преносни Placemat, Розова
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лето Мал Ресторан Преносни Placemat, Розова

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 359.76