• Неодамнешно
15 Круг Ткаени Placemat за Трпезариска Маса Оркестарот Отпорни на Топлина Не се Лизга Памук, Лен Плетенка Кујнската Маса Душеци за Внатрешна или Надворешна Употреба Сет

15 Круг Ткаени Placemat за Трпезариска Маса Оркестарот Отпорни на Топлина Не се Лизга Памук, Лен Плетенка Кујнската

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Ако мат има Браздата, само да се стави на тешки книги на душеци за некое време да го израмните нив и надвор. 【Лесно Да се Чисти】Перат со рака ги чисти со сунѓер или крпа.Инструкции НЕ ставајте премногу висока температура резерви на тоа. 【Повеќенаменски】Уникатен плетенка дизајн го одликува вашата трпезарија.Надворешна и внатрешна употреба одговара на вашите различни потреби.Памук Круг Плетенка Placemats за Јадење Маси Сет од 4 Материјал : Памук, Големина : 15 инчи во дијаметар Облик : Тркалезна Боја : Беж, Кафена, Сина, Темно Сива Пакетот Вклучува : 4 парчиња placemats Стилски И Функционален На farmhouse placemats функција рака-weaved круг шема и светла боја со посебни занаети, елегантен стил.【Материјал】Направени од Памук, природен, без мирис, цврсти и трајни, отпорни на топлина, не се лизга, не е лесно да бледнее. 15-инчен дијаметар круг placemats сет од 4, доволно голем за секоја чинија, шолја или чаша.Множество на табела placemats кои може да ви даде супер топло чувство на дом, совршен за дома декор, празнична атмосфера создавање, ова не е магија, само уметноста на живот направени од страна на placemats што ние ги направивме.Одлично за Секојдневна Употреба, Семејни Дружења, Забави, Родендени, Вечера, Housewarming, денот на Благодарноста Вечери, Божиќ, Свадби, хотели, Канцеларија, Кафе, и повеќе.Поради ефектите на светло и да се прикажат на екранот, Тоа може да биде мала разлика во бојата.Пареа железо или се мијат и се исуши за да се отстранат сите поклопецот линии.Навивам за нив или магацинот нив станот за складирање.Тесно поврзана, трајни, дамка-отпорни, навремено-отпорни, долготрајни, Не-исчезнува.Убави бои и дизајни ги красат вашата маса, направете ја вашата маса жив.Или пареа железо на ниска топлина амбиент.Нема машина за миење или дезинфицираат со микробрановите.Елеганција Placemats добар избор за семејството секојдневна употреба, кујна, хотели, ресторани, кафулиња, или канцеларија.Рака мие со ладна вода и сапуница се исуши.Одличен Подарок совршен подарок за вашите пријатели и семејството за housewarming, свадба, роденден, празник Божиќ, итн.Врвен Квалитет на Нашите boho placemats се боја со видови на светли бои. 【Совршен Подарок】Одличен подарок за вашиот дом, канцеларија, трпезарија, дневна соба, добра housewarming подарок, ги красат вашата трпезариска маса!Повеќето пријатен дар избор за роденден партии, празник подароци, роднини и пријатели.Лесно Да се Чисти Овие плетенка место душеци може да се перат на рака, ги чисти со сунѓер или крпа за секојдневно одржување, нема да избледи и смалуваат, може да се користи постојано.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YoBuyBuy Водоотпорен Табела Мат Пластика Топлина Подлога Креативни Печатење Место Мат Сад Мат Тенџере Правоаголна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YoBuyBuy Водоотпорен Табела Мат Пластика Топлина Подлога Креативни Печатење Место Мат Сад Мат Тенџере Правоаголна

1 Компактен и пренослив : Овој производ е мал во големина, лесен во тежина, не го окупира просторот, и е ле

DEN 767.76
Placemats Сет од 4, Просто Подготвени Тоалет Седиште Placemats за Трпезариска Маса, Гроздобер Дрвени Ленти Добредојдовте
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Placemats Сет од 4, Просто Подготвени Тоалет Седиште Placemats за Трпезариска Маса, Гроздобер Дрвени Ленти Добредојдовте

Не се лизга, може да се користи на овошје плоча душеци за овошје плочи во дневната соба; убава placemats за из

DEN 942.96