• Неодамнешно
FAMILYDECOR Placemats за Трпезариска Маса Сет од 6, Среќен Денот на Вљубените Црвено Срце Облик Памук, Лен Место Душеци Не се Лизга Перат Кујнската Маса Душеци Отпорни на Топл?

FAMILYDECOR Placemats за Трпезариска Маса Сет од 6, Среќен Денот на Вљубените Црвено Срце Облик Памук, Лен Место

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

ПАКЕТ : Placemats сет од 6, Големина : 19"x13"(48cmx33cm), Материјал : Овие placemates се направени од високо квалитетна памук, лен материјал.Идеален за секојдневна употреба, добар натпревар со темно дрво маса, стаклена маса, бела трпезариска маса, дрвени farmhouse маса, браун dinning табела.КАРАКТЕРИСТИКИ : Заштита на Табелата од гребнатини и дамки, течноста може да оди преку placemats, чисти кога ќе заврши.Многу издржливи, Не бледнее, не се лизга, отпорни на топлина, перат, лесен за чистење.ДОМА ДЕКОР : Стилски placemats ќе биде одлично одговара на сите видови на стилови на мебел,тие можат да бидат ставени под чаши,tablewares,вазни и ashtrays како декорација на вашиот јадење маси и чај маси.Дома,хотел и бизнис канцеларии,конференциски маси,кујната маси.ПОВОД : Совршен додаток на вашата вечера маса, добар квалитет placemats со исклучителен дизајн и многу елегантен изглед, да додадете повеќе забава за вашата кујна маса.Одлично за СКАРА ,под вашето кафе создателот, патио, празник вечера, надвор партии и неформални кујна украси.ПЕРАТ PLACEMATS : Лесно за чистење, може да се избегне гребење;не се занимаваат со течност, перат и да се отпорни на топлина.Може да се тркалаат до продавница далеку,placmats може да се flatened кога се ставаат надвор да се користи.FAMILYDECOR Placemats обезбеди голема јадење искуство за вас !Прекрасен placemat дека може да се направи сте во среќен расположение кога јадење,тоа ќе помогне за подобрување на вашиот јадење искуство и импресионира вашите гости.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА Материјал : 70% ПВЦ 30% полиестер, Големина : 19" X 13"(45см X 30cm) Пакет : Табела placemats Сет на 6/4 Карактеристики : Заштита на вашата маса од гребнатини и дамки, течноста може да оди преку placemats, чисти кога ќе заврши.Отпорни на топлина, носат-отпорни, не се лизга, пламен retardant.Табела Украси : Совршен за секојдневна употреба, добар натпревар со темно дрво маса, стаклена маса, бела трпезариска маса, дрвени farmhouse маса, браун dinning табела.Имаат добра функција на practicability и украси.КОРИСТЕЊЕ НА ОПСЕГ 1.Одговара на сите видови на стилови на мебел,тие може да се plaed под чаши,tablewares,вазни andashtrays како декорација на вашиот јадење маси и чај маси. 2.Се користи како placemats,coasters,potholders и топлина влошки за јадење маси,чај маси и panios. 3.Дома,хотел и бизнис канцеларии,конференциски маси,кујната табели, Вклучувајќи роденден, божиќ, housewarming, дипломски, итн 4.Атрактивни на дрвна маса,користете го ова кога се јаде заедно за време на вечера,СКАРА и така натаму.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Исчистат со вода и се суши под сенка.Нема машина за миење или дезинфицираат со микробрановите.Лесно се чистат со влажна крпа,или исплакнете ја со малку почист ќе го направи вашиот placemats изгледаат како нови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YoBuyBuy Водоотпорен Табела Мат Пластика Топлина Подлога Креативни Печатење Место Мат Сад Мат Тенџере Правоаголна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YoBuyBuy Водоотпорен Табела Мат Пластика Топлина Подлога Креативни Печатење Место Мат Сад Мат Тенџере Правоаголна

1 Компактен и пренослив : Овој производ е мал во големина, лесен во тежина, не го окупира просторот, и е ле

DEN 767.76
Placemats Сет од 4, Просто Подготвени Тоалет Седиште Placemats за Трпезариска Маса, Гроздобер Дрвени Ленти Добредојдовте
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Placemats Сет од 4, Просто Подготвени Тоалет Седиште Placemats за Трпезариска Маса, Гроздобер Дрвени Ленти Добредојдовте

Не се лизга, може да се користи на овошје плоча душеци за овошје плочи во дневната соба; убава placemats за из

DEN 942.96
Bebe Chacha Налепница Placemat - Пакет од 24
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Bebe Chacha Налепница Placemat - Пакет од 24

11" x 14" голем простор за јадење.ЦЕЛОСНА лепило / налепница назад зафатени, малку прсти не може да се повле

DEN 1478.40