• Неодамнешно
Преносни Желе миење на устата, се Зголеми Нане Орален Чистење Нега на Устата се Мијат Freshen Здив миење на устата, Отстрани Забот Дамки, Отстранете Лош Здив (13ml20pcs)

Преносни Желе миење на устата, се Зголеми Нане Орален Чистење Нега на Устата се Мијат Freshen Здив миење на

Buyers rating:
DEN 520.56

Количина на стоки

Нежна и не‑иритирачки, активирање на вкус, длабоко чистење, одбивањето лош здив, целосна орална нега чистење.Ксилитол може да го зголеми лачење плунка, па како да подобро чистење на уста и заби, се грижи за орална healths.Freshen здив, да го одземе слатка и мека нечистотија помеѓу забите, удобно да го користите.Роуз и нане 2 вкусови на миење на устата се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Поединечно спакувана, едно парче секое време, чисти и хигиенски, погоден за патување употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Миење на устата, миење на устата Долготрајни Освежување Храна Остатоци Чистење Лош Здив Отстранување за Секојдневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Миење на устата, миење на устата Долготрајни Освежување Храна Остатоци Чистење Лош Здив Отстранување за Секојдневна

Отстранување на лошиот здив и да уживате во чист устата и здив, направи да се чувствувате удобно и увере

DEN 1843.20