• Неодамнешно
AC Адаптер за Sylvania SDVD7040 SDVD7040B 7 Преносни Вртливата Екран DVD Плеер

AC Адаптер за Sylvania SDVD7040 SDVD7040B 7 Преносни Вртливата Екран DVD Плеер

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Текст : 100 V-240 V AC; одлични за replacemnt или патување назад.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Kircuit AC адаптери се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.Оваа понуда ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Kircuit Адаптери се подвижен извор на енергија за кога вашиот надвор, дома или канцеларија.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ПРОЗОРЦИ Моќ Одбор, Лесна Инсталација Трајни 400mA Полнење Тековната Точни Полначот на Батеријата Пакет за Малина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ПРОЗОРЦИ Моќ Одбор, Лесна Инсталација Трајни 400mA Полнење Тековната Точни Полначот на Батеријата Пакет за Малина

На ПРОЗОРЦИ напојување специјално дизајнирани за Малина Пи нула, кој интегрира гориво мерач чип (MAX17040 G)

DEN 1900.80