• Неодамнешно
Продолжување Кабелот Рамен Plug 6 ft, GLCONN Компактен Моќ Лента со 6 Електрични Места 3 USB Порти, 3 Prong Штекер Адаптер, Црна Кабелот за Напојување за Домашна Канцеларија Dorm С

Продолжување Кабелот Рамен Plug 6 ft, GLCONN Компактен Моќ Лента со 6 Електрични Места 3 USB Порти, 3 Prong

Buyers rating:
DEN 647.76

Количина на стоки

【Брз USB Напојување со Лента】- Оваа власт лента рамен приклучок со 3 USB порти, изградена-во smart ИК технологија и имавме надградени на USB излез (5 V 3.1/Порт Макс) за да се зголеми полнење брзина и да ги зачувате вашите време на полнење. 【Мулти Приклучок во Штекер Extender】- Ова црна моќ лента со 6 куќи и 3 полнење преку usb порти во станот plug продолжување мозок, компактен дизајн за повеќе уреди за полнење во исто време. 【Повеќе за Заштита на Моќ Лента】- Оваа власт лента е направен од огноотпорни материјали и е изградена-во коло заштита за да ја заштитите вашата електроника од над напон, краток спој, со текот на топлина. 【Десктоп Станица за Полнење】- Мулти plug места за полнење на повеќе уреди во исто време, голем идеал да биде дом канцеларија dorm соба биро за полнење essentials. 【Грижете се-Бесплатно Купување】- GLCON е производител на енергија лента за над 50 години, не треба да се грижите за ништо, само да се добие една да се обиде, и ќе знаат како вредност е (1 Година Гаранција).Сите-во-Едно Моќ Лента Рамен Приклучокот.GLCON рамен plug моќ лента со 3 usb порти, 6 куќи и 6.5 стапки тешки продолжување кабелот за напојување за да се полни повеќе уреди во исто време, направете ја вашата полнење поудобно отколку традиционалните моќ лента.Широко Распоредени Места за Големи Приклучоци. 6 Широко AC Места се одвоени доволно за да ги собере голема приклучоци без блокирање едни од други.Голем идеал за работната сила лента или ноќната usb полнење станица во вашиот дом и канцеларија.Тешки Продолжување На Кабелот.Внатрешниот 100% чист бакар тешки кабелот обезбедува голема топлина дисипација, високо ниво на спроводливост и ефикасност.Надворешноста ABS + PC огноотпорни школка withstands притисок и прави сигурни долговечност и duribility.Побрзо Полнење Брзина.Оваа surge protector моќ лента со 3 USB порти, изградена-во smart ИК технологија за да се зголеми полнење брзина.USB излез на оваа usb напојување со лента е 5 V 3.1/Порт Макс и 3.1 Вкупно.Време Saver.Полнење Брзина е многу побрзо од другите, ги зачувате вашите време на полнење.Круг Рамен Plug Моќ Лента.Оваа мала моќ лента беше дизајн со повеќе места за повеќе уреди, многу удобен од традиционалните моќ лента.Биро Организатор.Сите-во-Едно моќ лента, индивидуални полнење преку usb порти и штекер приклучокот, ви помогне да ги задржи вашето биро организирани.Мора Да Се Essentials.Совршен избор за дома, канцеларија, ученичкиот дом, собата, хотел итн.Зголемена растојанието помеѓу 6 места може да plug голема моќ адаптери без блокирање на други места.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

1 Порта USB 3.0 A-A H DMI Ѕид Плоча w/Круг Штекер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

1 Порта USB 3.0 A-A H DMI Ѕид Плоча w/Круг Штекер

Едноставна женскидаженски plugво врска.Овој објект доаѓа во термопластични заврши и завртки се вклучени.

DEN 448.32