• Неодамнешно
Sporthere Дама Секојдневен Торба за Жените Кожа Rucksack Лесни Цртан филм Подводниот Свет Печати Дизајн, Одличен Подарок за Божиќ Роденден Погодни за Работа

Sporthere Дама Секојдневен Торба за Жените Кожа Rucksack Лесни Цртан филм Подводниот Свет Печати Дизајн, Одличен

Buyers rating:
DEN 911.76

Количина на стоки

Материјал:СТП кожа+метал материјал.Карактеристика : На кожа е мека и удобна, и не избледуваат.Поместена прилагодливи рамо, рака, метал патент дизајн е поубаво, 2 странични џебови може да се стави чадори или некои мали нешта.Уникатен Дизајн : Sporthere моден бренд ранец обезбеди огромна сума на графички/модел/слика за вас да се избере направи вашиот ранец повеќе модерни од чиста боја.Напредни сублимација трансфер на технологија на печатење, живописни графички, светла боја, no-исчезнат.Склопот на подарок : Овие ранец може да се служи како Божиќ подарок,Роденденски Подарок или фестивал подарок за вашите пријатели,сестра/брат или други членови на семејството на Одмор, ќе носи среќни чувства секој ден!.Лесно Нега : Рака мие, не се впие за долго време, не кајгана, температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.Додаток структура : 1 главни патент преграда, 1 мал патент внатрешниот џеб, 1 предниот џеб; 2 страна pockets Large капацитет : Може да се одржи таблети, книги, очила, паричници, мобилни телефони, клучеви, кармини, парични средства и други резерви.Погоден за секојдневно патување, за работа, за викенд излети, одмор, патување, пешачење, кампување, шопинг и други активности на отворено.Топло Совети : 1. Хроматска аберација предизвикани од влијанието на светлината за време на снимањето и разликата во екранот е нормален феномен.2. Поради различни рачни мерни методи, општата дозволената грешка е во рок од 1cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат