• Неодамнешно
Sporthere Жените е Водоотпорен Мода Стп Кожа Ранец Секојдневен Торба Погодна за Секојдневно Патување Деликатна Бејзбол Печати Дизајн

Sporthere Жените е Водоотпорен Мода Стп Кожа Ранец Секојдневен Торба Погодна за Секојдневно Патување Деликатна

Buyers rating:
DEN 911.76

Количина на стоки

Материјал:СТП кожа+метал материјал.Карактеристика : На кожа е мека и удобна, и не избледуваат.Поместена прилагодливи рамо, рака, метал патент дизајн е поубаво, 2 странични џебови може да се стави чадори или некои мали нешта.Уникатен Дизајн : Sporthere моден бренд ранец обезбеди огромна сума на графички/модел/слика за вас да се избере направи вашиот ранец повеќе модерни од чиста боја.Напредни сублимација трансфер на технологија на печатење, живописни графички, светла боја, no-исчезнат.Склопот на подарок : Овие ранец може да се служи како Божиќ подарок,Роденденски Подарок или фестивал подарок за вашите пријатели,сестра/брат или други членови на семејството на Одмор, ќе носи среќни чувства секој ден!.Лесно Нега : Рака мие, не се впие за долго време, не кајгана, температурата на перење течноста не смее да ја надмине 45ºC.Додаток структура : 1 главни патент преграда, 1 мал патент внатрешниот џеб, 1 предниот џеб; 2 страна pockets Large капацитет : Може да се одржи таблети, книги, очила, паричници, мобилни телефони, клучеви, кармини, парични средства и други резерви.Погоден за секојдневно патување, за работа, за викенд излети, одмор, патување, пешачење, кампување, шопинг и други активности на отворено.Топло Совети : 1. Хроматска аберација предизвикани од влијанието на светлината за време на снимањето и разликата во екранот е нормален феномен.2. Поради различни рачни мерни методи, општата дозволената грешка е во рок од 1cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат