• Неодамнешно
Dausen [Допамин] Гума Копче Прстен Молња Кабел, Молња Брзо Полнење & Sync Кабел, 3 инчи /10cm, Крајна Подвижност, Компатибилен со Молња вклучени Уреди

Dausen [Допамин] Гума Копче Прстен Молња Кабел, Молња Брзо Полнење & Sync Кабел, 3 инчи /10cm, Крајна Подвижност,

Buyers rating:
DEN 491.76

Количина на стоки

[Зголемете ја вашата среќа и здравје] На секој Dausen производ, ние се приклучи на боја на портокал и допамин симбол, бидејќи како што е познато, боја на портокал предизвикувачи на човечкиот мозок да лачат допамин, добар хормон кој ќе ги носи среќата, убавината и имунитет.Полнење кабел не е само полнење уред, но исто така нешто што придобивките од вашиот живот. [Компатибилност] Dausen е Гума за Скролување-Прстен Молња кабел е компатибилен со сите Apple i Phone, i Pad, Air Pods/Pro и повеќе преносни уреди опремени со MFi Молња интерфејс. [MFi Заверена] Овој Молња полнење кабел со MFi сертификатот овозможува да највисоки перформанси, компатибилност, и безбедноста за време на употребата. [Издржливост] Дизајниран со премиум силикон и засилен моделирани конектор, оваа гума копче-прстен кабел обезбедува исклучително висока издржливост.Со Dausen, издржливост е ветување. [Модерен Стил] дизајн на Гума Копче-Прстен Молња кабел го прави производот и полнење кабел и некој додаток дека нашите корисници може да се носи со нив секој ден кога ќе ја напушти куќата.Дизајниран со мазна текстура гумени, клучот-прстен кабел промовира современите се чувствуваат и енергија. [Компактен и Пренослив] Оваа гума копче-прстен кабел е многу компактен и лесно и безбедно клип на кој било циклус.Овој производ е совршен за оние кои не можат или не сакаат да носат долг кабел.Лизга тоа право во вашиот џеб и сте добро да се оди.Актуелни : 2.1 макс.Конектор A : USB2.0 Машки.Конектор Б : C89 Молња Машки.Полнење & Sync.Материјал : TPE+Алуминиум.Кабел должина : 10cm.Актуелни : 2.1 A max Connector НА : USB2.0 На Male Connector Б : C89 Молња Male Charge & Sync Material : TPE+Aluminum Cable должина : 10cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MFi Заверена Молња Кабел, iPhone Полнач -DT004
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MFi Заверена Молња Кабел, iPhone Полнач -DT004

Она што Ќе Добиете : 2x Ѕид Полнач и 2x iphone Кабел(10 FT)и Поддржани од страна на Живот Замена за да се докаже ва

DEN 719.76