• Неодамнешно
AT&T Apple Mfi Заверена Молња да USB Кабел - 10 нозете - за iPhone Уреди со Молња Конектор (8-pin) - Сива (RA50449)

AT&T Apple Mfi Заверена Молња да USB Кабел - 10 нозете - за iPhone Уреди со Молња Конектор (8-pin) - Сива (RA50449)

Buyers rating:
DEN 622.80

Количина на стоки

Компактен Молња Конектор главата работи со речиси сите случаи.Екстра-дебела и не-kink кабли јакна обезбедува метежот-слободен искуство.Поврзување на Молња конекторот на вашиот Apple уред и поврзете го USB страна во ѕидот адаптер или твојот компјутер на полнење/sync.10 метарски кабел ви овозможува да ја полните сите вашите Молња способен уреди од далеку ѕид места, додека да се релаксираат на вашиот кауч или кревет.Во т Полнење Sync Usb Кабел Со Молња Конектор, 10ft (сива).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат