• Неодамнешно
UGREEN iPhone Полнач MFi Certifed, Молња Кабелот, Десен Агол 6FT, iPhone Полнач Кабелот Најлон Плетенка Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/12/12 Pro/11/X/XS/8/7, iPad Про, AirPods Про Црна

UGREEN iPhone Полнач MFi Certifed, Молња Кабелот, Десен Агол 6FT, iPhone Полнач Кабелот Најлон Плетенка Компатибилен

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

Брзо податоци синхронизација брзина на 480 Mbps.Брзо податоци синхронизација брзина на 480 Mbps Fast полнење брзина на 2.Во меѓувреме, благодарение на премиум мулти-оклопна и чист бакар жица, ова молња кабел може да се намали моќта на косата во голема мера, навистина user-friendly и енергија-штедење.Прекрасна Компатибилност : Оваа i Phone кабелот на полначот може да ги поддржи 12 Pro Max 12 Pro 12 XR i Phone XS XSmax X i Phone 10 i Phone 11 11 Pro 11 Pro Max i Phone 8 8 Plus 7 7 Plus 6 S 6 Plus i Phone 5 S 5 C 5 SE i Pad и i Pod и повеќе.Нови L Стил на Дизајн : Ова apple молња кабелот е дизајниран со 90 степен главата, што може да се поврзе со вашиот IOS уред совршено, што значи, без разлика што се waching филмови или играат игри, или преземање на фотографии, читање книги, навигација, може да се претвори околу тоа како сакате, и UGREEN молња usb брзо полнење кабел ќе не interfer вашата рака и понатамошно работење.Овластени од страна на Apple : Кој оригинални C89 конектор и MFI заверена чип, UGREEN USB молња кабел гради двојна заштита за вашиот i Phone или i Pad.Во текот-напон заштита.UGREEN i Phone држачи за кабел содржи овластување чип издадени од страна на Apple, Интелигентно го идентификува вашиот уред да ја испорача најбрз можен енергија, заштита на батеријата. 【Максимална дебелина на телефонот случај дозволено е 2mm.Извонреден Полнење Брзина и Трансфер на Податоци : Овој USB i Phone Кабел за да го наплаќаат како високо како 2.Врвен Издржливост : Ова 6ft iphone, за полнење кабел помина 10,000+ пати свиткување тест и 10.Совршен за непречено игри додека се полни, тоа ќе не блокира вашиот страна, подобар игри искуство. 90-Степен Десен Агол ДизајнНаплатат Повеќе Convenient Perfect за непречено игри додека се полни, тоа ќе не блокира вашиот страна, подобар игри искуство.000+ наведнуваат и 10.Во текот-напон заштита.000+ приклучете/исклучете тест и покрај тоа, има 56Ω отпор и усвојува нови армирано заедничка технологија за екстра заштита и трајност, која го продолжи животот многу подолго од другите USB на молња кабел.4 На max Gold-позлатен приклучок за стабилен пренос.000+ наведнуваат и 10.Посилна за Longer Up 10.UGREEN i Phone држачи за кабел содржи овластување чип издадени од страна на Apple, Интелигентно го идентификува вашиот уред да ја испорача најбрз можен енергија, заштита на батеријата.Нема порака за предупредување порака пос до наруши,Plug а потоа одат на работа, целосно грижете се-слободни.4 А, и да го достигне 480 Mbps синхронизација брзина.Во текот-напон protection UGREEN i Phone држачи за кабел содржи овластување чип издадени од страна на Apple, Интелигентно го идентификува вашиот уред да ја испорача најбрз можен енергија, заштита на батеријата.Посилна за Подолго време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

iLuv 6' Молња Кабел - Мало Пакување - Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

iLuv 6' Молња Кабел - Мало Пакување - Бела

Пријави & syncs Молња уреди.Издржливи конектор & кабелот.Со голема брзина за пренос на податоци.Mfi Уверение.

DEN 227.76