• Неодамнешно
Dausen [Допамин] Најлон Плетенка MFi Молња Брзо Полнење & Sync Кабел за iPhone 12 Мини/ 12/12 Pro/ 12 Про Max, 4ft. /120cm, Повеќето Трајни Изградба

Dausen [Допамин] Најлон Плетенка MFi Молња Брзо Полнење & Sync Кабел за iPhone 12 Мини/ 12/12 Pro/ 12 Про Max,

Buyers rating:
DEN 491.76

Количина на стоки

[Зголемете ја вашата среќа и здравје] На секој Dausen производ, ние се приклучи на боја на портокал и допамин симбол, бидејќи како што е познато, боја на портокал предизвикувачи на човечкиот мозок да лачат допамин, добар хормон кој ќе ги носи среќата, убавината и имунитет.Полнење кабел не е само полнење уред, но исто така нешто што придобивките од вашиот живот. [Компатибилност] Dausen е Најлон Плетенка Молња кабелот е компатибилен со сите i Phone, i Pad, Air Pods/Pro и повеќе преносни уреди опремени со MFi Молња интерфејс. [MFi Заверена] Овој Молња полнење кабел со MFi сертификатот овозможува да највисоки перформанси, компатибилност, и безбедноста за време на употребата. [Издржливост] Dausen е Најлон Плетенка Молња полнење кабел гарантира поголема трајност.Да се биде во можност да го издржат повеќе од 15.000 се наведнува, издржливост не треба да и никогаш нема да биде проблем. [Изгледа Не е Важно] Dausen е Молња полнење кабел е ништо блиску до вашите традиционални пластични полнење кабел.Во нашиот најнов полнење кабел, високо-одделение најлон плетенка јаже беше искористена за да се изгради овој производ, обезбедување е неспоредлива текстура и модерен се чувствуваат.Со овој најлон плетенка кабел, вие ќе се вклопи во право во денешните митрополитот светот.Конектор Типови : Молња на USB.Моќ Оценка : 5 V / 2.4 А Брзината на Трансфер : USB2.0 / 480 Mbps.Кабел Должина : 120cm / 4ft.Кабел Материјали : Најлон плетенка.Домување Материјал : Алуминиум.Конектор Типови : Молња да USBPower Оценка : 5 V / 2.4 ATransfer Брзина : USB2.0 / 480 Mbps Cable Должина : 120cm / 4ft.Кабел Материјали : Најлон braided Housing Материјал : Алуминиум.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MFi Заверена Молња Кабел, iPhone Полнач -DT004
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MFi Заверена Молња Кабел, iPhone Полнач -DT004

Она што Ќе Добиете : 2x Ѕид Полнач и 2x iphone Кабел(10 FT)и Поддржани од страна на Живот Замена за да се докаже ва

DEN 719.76