• Неодамнешно
LUOFDCLDDD Мини Monocular Двоглед Преносни Отворено Кампување Џеб 30x25 Не-ir

LUOFDCLDDD Мини Monocular Двоглед Преносни Отворено Кампување Џеб 30x25 Не-ir

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Мали monocular телескоп со мулти-слој леќи : зголемување на светлина трансмисија, дозволувајќи им на најсветлиот светлина за да ги добиете најдобрите гледање искуство.Вашиот нов обемот е повеќе од половина од големината и тежината на обичните двоглед-тоа може лесно да го внесете вашиот џеб или да го прикачите на вашиот појас/торба.Ноќ визија : Тоа може да ви помогне да гледаат на работите во слабо средина, но тоа нема да ви помогне да гледаат на работите во темница.Еден раце работа, мали димензии, мала тежина, со врвка за околу рака, лесно да се носат.Погоден за спортски настани, концерти, птицата гледа, кампување, риболов, голф, опсег и патување.Структура : Monocular Function тип : Обични telescope Purpose : цивилни telescope Instrument зголемување : 30 Exit ученик растојание : 12.5 (mm)Излез ученик дијаметар : 4.2 (mm)Поле на гледање : 1500/9000m Resolution : висок зголемување HDSpecifications : телескоп + мобилен телефон камера клип + телескопски tripod,.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DINGZXC Телескоп 8X21 Зум Двоглед 1000M Hd Моќен Виткање Мини Телескоп Компактен Бинокуларна Оптика Стакло Кампување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DINGZXC Телескоп 8X21 Зум Двоглед 1000M Hd Моќен Виткање Мини Телескоп Компактен Бинокуларна Оптика Стакло Кампување,

Постојат Многу Производи во Оваа Продавница, Па Можете Да го Изберете Вашиот Омилен Овде.Ние Ви Обезбед�

DEN 1660.80
Vixen Vixen 8x20 Monocular
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vixen Vixen 8x20 Monocular

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 2486.64
Телескопи за паметен Телефон Фотографии со висока Зум висока технологија BAK4 призми Tripod Торба Телефон Телескоп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Телескопи за паметен Телефон Фотографии со висока Зум висока технологија BAK4 призми Tripod Торба Телефон Телескоп

【80x100 Висока Моќност Monocular, со Висока Дефиниција и Супер Светол Приказ, Јасно слаба Светлина Визија】 Нап

DEN 1161.60
Celestron UpClose G2 10x25 Monocular, Црна и бела (71213)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Celestron UpClose G2 10x25 Monocular, Црна и бела (71213)

Висок квалитет monocular по прифатлива / економски цена.Мултиобложени оптика зголемување светлина трансми

DEN 478.80