• Неодамнешно
LUOFDCLDDD 50x60 Една Цевка Двојна-Фокусирајќи се Телескоп Мобилен Телефон Камера Hd Мини Отворено Птица Гледа, Пешачење, Кампување, Патување

LUOFDCLDDD 50x60 Една Цевка Двојна-Фокусирајќи се Телескоп Мобилен Телефон Камера Hd Мини Отворено Птица Гледа,

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

[Висока моќност HD] 10 пати 42 MM голема цел леќа, на поширокото поле на гледање, со цел леќа е леќа, група составена од повеќе леќи.Целта на комбинација е да се надминат слики дефекти на еден објектив и подобрување на оптички квалитет на цел леќа. 【Голема Визија】22 MM голема окуларот одговара на вашите потреби.Голем eyepieces се направи преглед со голем поле на гледање полесно : eyepieces се визуелни оптика користи за да се набљудуваат на слика формирана од пред оптички систем, и се важен дел од телескоп.Eyepieces обично имаат поголем поле на гледање и агол на гледање зголемување.Некои својства на eyepieces се многу важни за функција на оптички производи. [Централен фокус тркала] Висока прецизност, мазна ротација, лесно ракување со една рака, 3 метри блиску фокус дизајн, погодна за двете близу и далеку.Тоа може да се користи од страна на луѓе кои носат очила и оние кои не носат очила.Оние кои не носат очила за да го користите директно, без ротирање на eyecup, и оние кои носат очила може да го користи по ротирање на eyecup. [Материјал] Шарени не се лизга декоративни кожа усвојува високо квалитетни еколошки декоративни кожа со природни текстура.Убава и дарежлив, парична казна изработка.без мирис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

16x52 Двоен Фокус Оптички Зум Monocular Телескопи, Ден и Ноќ Визија, за Птици/див свет/лов/кампување/пешачење/Туризам/Armoring
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

16x52 Двоен Фокус Оптички Зум Monocular Телескопи, Ден и Ноќ Визија, за Птици/див свет/лов/кампување/пешачење/Туризам/Armoring

Accrording на клиенти совети, ние нудиме две капи секој monocular.Добредојдовте клиенти предложат предлози до на

DEN 2215.20
Celestron UpClose G2 10x25 Monocular, Црна и бела (71213)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Celestron UpClose G2 10x25 Monocular, Црна и бела (71213)

Висок квалитет monocular по прифатлива / економски цена.Мултиобложени оптика зголемување светлина трансми

DEN 478.80
Телескопи за паметен Телефон Фотографии со висока Зум висока технологија BAK4 призми Tripod Торба Телефон Телескоп
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Телескопи за паметен Телефон Фотографии со висока Зум висока технологија BAK4 призми Tripod Торба Телефон Телескоп

【80x100 Висока Моќност Monocular, со Висока Дефиниција и Супер Светол Приказ, Јасно слаба Светлина Визија】 Нап

DEN 1161.60
Vixen Vixen 8x20 Monocular
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vixen Vixen 8x20 Monocular

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2486.64