• Неодамнешно
Loboo Идеја Камерата/паметен Телефон Tripod Monopod со 360 степени Ротирачки Електронски Панорама Tripod Главата, Лесни Tripod Monopod за паметни телефони, GoPro, и dslr фото Апарати Под 1kg(2

Loboo Идеја Камерата/паметен Телефон Tripod Monopod со 360 степени Ротирачки Електронски Панорама Tripod Главата,

Buyers rating:
DEN 1360.80

Количина на стоки

На средина 360 степени панорамски снимање, мобилниот телефон/спорт камерата е инсталиран на масти крава 360 cloud платформа, поврзани со на cloud платформа преку Bluetooth.By контрола на PTZ со далечински управувач, можете автоматски да ги преземе 24 фотографии/36/48 слики по циклус. 1/4 инчи универзална завртка, компатибилен со Канон/ Nikon / Sony / Pentax компактен фото апарати и други мала тежина DSLRs со 1/4 инчи конец; Вклучуваат планината погоден за Go Pro HERO6 /5 /4 /3+, Акција Камери и i Phone, Галакси, Huawei, Haweel и друг паметен телефон, на планината за телефонот може да го избере најдобриот агол на сликање.Можете да ги ротирате камерата еднаш на секои 10 секунди, контрола на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот ротација, ротирање на средината копчето за да се земе слики и пауза во секое време; направените слики се во комбинација со АПЛИКАЦИЈА или софтвер за синтеза на панорамски фотографии.Тавата се движи : 90 и 360 степени.Одлично за панорама снимање. 100% пари гаранција за враќање.Ние секогаш сме убедени да стоиме зад нашите производи.Ако не сте задоволни со ова автоматска ротација панорамски tripod , го вратите за еден не-кавга наплата или замена, или контактирајте го нашиот клиент на тимот за поддршка и ние ќе го реши секој проблем во врска со производот за вас.Loboo Идеја Камерата/паметен Телефон Tripod Monopod со 360 степени Ротирачки Електронски Панорама Tripod Главата, Лесни Tripod Monopod за паметни телефони, Go Pro, и dslr фото Апарати Под 1kg(2.2 lb)Забелешка : 1. Прошетајте низ упатство пред користење на оваа електронска tripod главата. 2. Вие само може да се одржи уред тежина помалку од 1kg / 2.2 lb на tripod главата.Не го надминува max оптоварување. 3. Ве молиме да го отстраните транспарентна пластика изолација филм од батеријата пред да ја користите далечински контролер, или тоа нема да работи. 4. Ве молиме не го вклучите ротација на телото рачно, во спротивно тоа ќе го оштети моторот. 5. Ве молиме не користете го 24 / 36 / 48 фотографии по круг сцени кога снимате видео записи, овие режими работи само за преземање на слики.Спецификација : Tripod главата max оптоварување : 1kg / 2.2 lb Времето Поставено: 10 секунди Контактот Големина: 1/4 инчи Ротација опсег : 360° 24/36/48 слик/r Panning Range30 ° -50 ° Ротација брзина : 2-5 круг во минута Tripod главата капацитетот на батеријата : 300m Ah време на Полнење : 1 час Работно време : до 9 часа Material Metal: ABS, Гума, Пластични Пакет Содржина 1 x Tripod 1 x Далечински 1 x Tripod Глава 1 x Phone Планината 1 x Tripod Адаптер 1 x USB Кабелот 1 x Прирачник за Корисникот (Мулти-јазик).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dorr MP-160 Multipod
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dorr MP-160 Multipod

Вклучува Топката Главата.Алуминиум со Пена Школка 165cm Максимална Висина.Dorr Multipod MP160 Dorr Multipod MP160 е алумини

DEN 3510.24
Sony VCTAMP1 Monopod за Акција Cam (Црна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sony VCTAMP1 Monopod за Акција Cam (Црна)

На разноврсна, водоотпорен VCTAMP1 е идеална, компактен selfie стап — за голема акција снимки со вас во рамка.Б

DEN 322.32
Oben CTM-2400 4-Дел Карбонски Влакна Monopod
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Oben CTM-2400 4-Дел Карбонски Влакна Monopod

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1918.80