• Неодамнешно
Dorr MP-160 Multipod

Dorr MP-160 Multipod

Buyers rating:
DEN 3510.24

Количина на стоки

Вклучува Топката Главата.Алуминиум со Пена Школка. 165cm Максимална Висина.Dorr Multipod MP-160. Dorr Multipod MP-160 е алуминиумска pod што го прави видео и фото дури и поудобно и ефикасно!Со топката главата поставен во долниот крај на monopod, на pod е флексибилен во сите правци.Со завртка-на tripod нозе, на multipod стои фирма на земјата.Има максимална висина на 165cm, може да биде укината надолу за да 76cm и може да го задржи максимално оптоварување од околу 3.6 кг.Карактеристики на 3/8" и 1/4" mount за камерата, главата или додатоци да се монтира врз Multipod MP-160. Се снабдува со топката главата, tripod нога и случајот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат