• Неодамнешно
Garmin GPSMAP 1242xsv, 12-инчен Chartplotter/Sonar Комбо, Вклучува Трансдуцерот, Обоени Дисплеј, Тастатура Интерфејс и Мултифункционален Управувач Knob

Garmin GPSMAP 1242xsv, 12-инчен Chartplotter/Sonar Комбо, Вклучува Трансдуцерот, Обоени Дисплеј, Тастатура Интерфејс

Buyers rating:
DEN 1985.04

Количина на стоки

12" колор дисплеј со тастатурата интерфејс и мултифункционален управувач knob.Вклучува GT52-ТМ трансдуцерот за Garmin ВЕСЕЛ sonar и ВЕСЕЛ Clear Vü и ВЕСЕЛ Side Vü скенирање sonars (исто така достапен и без трансдуцерот).Висока чувствителност внатрешни 10 Hz GPS и ГЛОНАСС приемник.Поддржува Panoptix сите гледаат sonar, која вклучува Panoptix Live Scope sonar (transducers се продава одделно).Искуство напредна сите-во-едно решение со нашите 12" GPSMAP 1242xsv внесени комбо.На GT52-ТМ трансдуцерот е вклучена за Garmin ВЕСЕЛ sonar и ВЕСЕЛ Clear Vü и ВЕСЕЛ Side Vü скенирање sonars (исто така достапен и без трансдуцерот).Исто така, има вградена поддршка за Panoptix сите гледаат sonar, која вклучува Panoptix Live Scope sonar и широк спектар на други transducers (се продава одделно).Карактеристики вклучуваат големи, светли екран заедно со брз и лесен-за-користење на тастатурата за интерфејс со кориснички програмабилни копчиња и мултифункционален управувач knob.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Raymarine Аксиома Про 16 RVX Chartplotter/Fishfiner [E70373]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Raymarine Аксиома Про 16 RVX Chartplotter/Fishfiner [E70373]

Стручни Совети на Располагање, ние сме тука да одговориме на вашите прашања.Raymarine Аксиома Про 16 RVX Chartplotter

DEN 578.40
Furuno Аналогни NMEA2000 Податоци Конвертор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Furuno Аналогни NMEA2000 Податоци Конвертор

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 3887.76