• Неодамнешно
M7 SOCT-14 Универзален Тип Масло Фати Резервоарот

M7 SOCT-14 Универзален Тип Масло Фати Резервоарот

Buyers rating:
DEN 3960.00

Количина на стоки

Пакет Димензии : 20.573 cms (L) x 16.002 cms (W) x 14.732 cms (H).Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Јапонија.M7 Супер Ладење Масло Фати Резервоарот собира масло, влага и кренат во воздух од страна на гас што предизвикува јаглерод и преработката на start-up во доза систем и моторот.Нафта фати резервоарот, исто така, ќе им даде на вашиот автомобил трка изглед.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат