• Неодамнешно
VZ MP3 Плеер со Bluetooth Слушалки Вклучени 16GB ТФ-Картичка Lossless Звук Sweatproof за Водење на Салата audiobook

VZ MP3 Плеер со Bluetooth Слушалки Вклучени 16GB ТФ-Картичка Lossless Звук Sweatproof за Водење на Салата audiobook

Buyers rating:
DEN 959.76

Количина на стоки

Ова bluetooth слушалки има уникатна карактеристика на вклучени MP3 player, можете да слушате музика додека трчање, одење, проучување или само надвор и за.Уредот има два начини на TFcard репродукција и Bluetooth репродукција, кој може да биде вклучен во волја.Универзалната Bluetooth 4.Нема потреба да се земе вашиот паметен телефон и да излезе со вас, ако сте ќе за бегство!. 【Лесни, Преносливи и Лесно да се работи】На само 26g, уредот е многу подвижен и може да се донесе насекаде.Многу преносни и лесно да се носат, можете лесно може да се донесе со вас каде и да ви треба!.Додека се заврши повик ,музика, ќе почнете да играте повторно и повторно автоматски.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат