• Неодамнешно
Diyeeni Фудбал Нето,Полна Големина Фудбал Фудбал Нето Спортски Замена Фудбал Цел Пост Нето (248ft),Тешки и Трајни

Diyeeni Фудбал Нето,Полна Големина Фудбал Фудбал Нето Спортски Замена Фудбал Цел Пост Нето (248ft),Тешки и Трајни

Buyers rating:
DEN 865.92

Количина на стоки

Направени на квалитетот полипропилен влакна, тешки и трајни.Лесен и брз за поставување и takedown.Набори до еден мал дел за лесен транспорт и чување.Одлична изведба за да издржи влијанието на пука.Погоден за целосна големина цел пост рамки.Опис : Оваа ставка е направен ofqualitypolypropylene влакна, тешки и трајни, не можат да го издржат илјади пука со големо влијание, и последно, за долг работен век.Тоа е, исто така, лесен и пренослив, лесен за чување, бидејќи тоа може да биде укината во мал фикција, тоа е исто така лесно да се setupand takedown, удобен и практичен.Дали ви се случува да го користите во домот или во терен за обука, 4 големини може да биде избран да ја задоволи вашата потреба, и погодна за целосна големина цел пост рамки.Добиете оваа зделка и уживајте во фудбалот!Спецификација : Материјал : Полипропилен Влакна Големина Опции : 6 * 4 нога; 8 * 6 нога; 12 * 6 нога; 24 * 8 нога Големина (Должина * Ширина * Горниот Дебелина * Помала Дебелина) : 6 * 4 нога - 1.8 * 1.2 * 0.3 * 1 м / 5.9 * 3.9 * 0.98 * 3.2 нога 8 * 6 нога - 2.4 * 1.8 * 0.5 * 1.2 м / 7.8 * 5.9 * 1.6 * 3.9 нога 12 * 6 нога - 3.6 * 1.8 * 0.5 *1.2 м / 11.8 * 5.9 * 1.6 * 3.9 нога 24 * 8 нога - 7.2 * 2.4 * 0 * 2.4 м / 23.6 * 7.8 * 0 * 7.8 нога Тежина : 6 * 4 нога - 140 g;8 * 6 нога - 297 g; 12 * 6 нога - 350 g;24 * 8 нога - 626 г Пакет се Вклучени : 1 * Фудбал Нето Само.

Карактеристики на стоката

Material:
Polypropylene Fiber
Size Options:
6 * 4 foot; 8 * 6 foot; 12 * 6 foot; 24 * 8 foot
Size (Length * Width * Upper Thickness * Lower Thickness):
6 * 4 foot - 1.8 * 1.2 * 0.3 * 1 m / 5.9 * 3.9 * 0.98 * 3.2 foot :
8 * 6 foot - 2.4 * 1.8 * 0.5 * 1.2 m / 7.8 * 5.9 * 1.6 * 3.9 foot :
12 * 6 foot - 3.6 * 1.8 * 0.5 *1.2 m / 11.8 * 5.9 * 1.6 * 3.9 foot :
24 * 8 foot - 7.2 * 2.4 * 0 * 2.4 m / 23.6 * 7.8 * 0 * 7.8 foot :
Weight:
6 * 4 foot - 140 g;8 * 6 foot - 297 g; 12 * 6 foot - 350 g;24 * 8 foot - 626 g
Package Included:
1 * Soccer Net Only :

Купувачи како што сакаат

Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени

Сет на 24 за да помогне да се откажам официјален големина на фудбалски гол.Кука и Јамка дизајн ви овозмож

DEN 1045.44
Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето

4.0 mm дебелина плетенка полиетилен нето.Непоправени граница.Mesh димензии 5 x 5.Официјален 24' x 8' x 4' x 10 "голем

DEN 961.44
LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H

4' x 6' Замена нето за Lil' Стрелец Цел 2mm нетосо пораби во кука и јамка сврзувачки елементи.Никогаш не боли д

DEN 485.76
uhlsport Топката нето (за 12 топки).
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

uhlsport Топката нето (за 12 топки).

На uhlsport топката нетое дизајниран за 12 топки и може да биде совршено извршени за игри или обуки благодаре

DEN 491.52