• Неодамнешно
Шарени Фудбал Цел НЕТО - Сина/Црвено - Службен Полна Големина ФИФА Spec - 24x8 / 24' x 8'

Шарени Фудбал Цел НЕТО - Сина/Црвено - Службен Полна Големина ФИФА Spec - 24x8 / 24' x 8'

Buyers rating:
DEN 1679.76

Количина на стоки

РЕГУЛАТИВА ПОЛНА ГОЛЕМИНА ФУДБАЛ ЦЕЛ НЕТО : Замена цел нето за целосна големина на 24 нога од 8 нога фудбалски гол.Може да се користи од страна на двете помлад и високи фудбалски тимови.СУПЕР СИЛЕН НЕТО : 3мм тешки нето-со overlocked ивица.Премиум квалитет загарантирана да се земе твоите најдобри снимки повторно и повторно.RUNBACK ДЛАБОЧИНА : Нето-е погоден за сите фудбалски цели кои имаат D-облик на нето brackets.Net ќе имаат максимална длабочина од 3 метри и дното runback на 8 нога 4 инчи.ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА БОИ : Нето Светот, Спортски материјали шарени фудбал цел мрежи во 11 различни бои, така да изберете опција што најдобро одговара на вашиот тим е единствен.Овој производ ќе биде Сина и Црвена боја.ОДБЕРЕТЕ го ВАШИОТ КОЛИЧИНА : Замена полна големина шарени фудбал цел мрежи се достапни како еден нето или пар.Супер силна замена фудбал цел мрежи наменет за употреба со 24 нога од 8 нога полна големина цел.Шарени, Сина и Црвена боја за око фаќање изглед.Овие замена фудбал мрежи се достапни како единечен или во пар.Тие се дизајнирани за употреба со фудбал цели кои имаат D-облик на нето поддршка заградата.Тие ќе се обезбеди максимална длабочина од 3 метри и дното runback на 8 нога 4 инчи. - Шарени фудбал нето-за употреба со 24 нога од 8 нога полна големина регулатива фудбал цел - комбинација на Бои е Сино и Црвено - Дизајниран за фудбал цели со D-облик загради - Топ длабочина од 3 метри со дното runback на 8 нога 4 инчи - Еден замена фудбал цел нето или не се достапни како пар - ве Молиме забелешка : замена, фудбал цел нето само, НЕ вклучува конкретната цел мислења Нето Светот, Спортски материјали одличен опсег на фудбалот цели, фудбал мрежи, пракса опрема и областа опрема за да им помогне на вашиот тим постигне својот полн потенцијал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето

4.0 mm дебелина плетенка полиетилен нето.Непоправени граница.Mesh димензии 5 x 5.Официјален 24' x 8' x 4' x 10 "голем

DEN 961.44
8 & Под/Pickleball Нето -36H x 22'L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 & Под/Pickleball Нето -36H x 22'L

3.5 mm плетенка, knotless најлон пребивање со 13 / 4" плоштад мрежа.Тешки винил обложени headband 5 / 8" дијаметар fiberglass

DEN 3147.12
Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени

Сет на 24 за да помогне да се откажам официјален големина на фудбалски гол.Кука и Јамка дизајн ви овозмож

DEN 1045.44
LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H

4' x 6' Замена нето за Lil' Стрелец Цел 2mm нетосо пораби во кука и јамка сврзувачки елементи.Никогаш не боли д

DEN 485.76