• Неодамнешно
Fealay Фудбал Нето Цел 8x4 Преносни Трајни Фудбал Цел Мрежи Спортски Замена за Лакрос и Фудбал

Fealay Фудбал Нето Цел 8x4 Преносни Трајни Фудбал Цел Мрежи Спортски Замена за Лакрос и Фудбал

Buyers rating:
DEN 2085.12

Количина на стоки

Направени на квалитетот полипропилен влакна, тешки и трајни.Лесно и брзо се постави и полетување.Набори до мала големина за лесен транспорт и чување.reat перформанси за да издржи влијанието на пука.Погоден за натпреварот употреба и забава.Опис : Оваа ставка е направен на квалитетот полипропилен влакна, цврсти и издржливи, кој има долг животен век.Тоа е, исто така, лесен и пренослив, лесен за чување, бидејќи тоа може да биде укината во мал фикција, тоа е исто така лесно да се постави и да ги симнат, удобен и практичен за употреба.Карактеристики : Направен од квалитетот полипропилен влакна, тешки и трајни.Лесно и брзо се постави и полетување.Набори до мала големина за лесен транспорт и чување.Одлична изведба за да издржи влијанието на пука.Погоден за натпреварот употреба и забава.Спецификација : Материјал : Полипропилен Влакна Боја : White Size : Прибл. 2.4 x x 1.2 0.3 x 1m / 7.87 х 3.94 x 0.98 x 3.28 ft Weight : Прибл. 175g Package се Вклучени : 1 x Фудбал Цел Нето Само Пакет Including Package се Вклучени : 1 x Фудбал Цел Нето Само.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

uhlsport Топката нето (за 12 топки).
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

uhlsport Топката нето (за 12 топки).

На uhlsport топката нетое дизајниран за 12 топки и може да биде совршено извршени за игри или обуки благодаре

DEN 491.52
Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени

Сет на 24 за да помогне да се откажам официјален големина на фудбалски гол.Кука и Јамка дизајн ви овозмож

DEN 1045.44