• Неодамнешно
HWJ Топката Запре Нето Цел Нето Голф Backstop Нето Замена Фудбал Фудбалски Терен Суд Пребивање Бариера Пракса Мрежи, за Дворот Ограда Спортски Пребивање Материјал Фаќањ

HWJ Топката Запре Нето Цел Нето Голф Backstop Нето Замена Фудбал Фудбалски Терен Суд Пребивање Бариера Пракса

Buyers rating:
DEN 731.76

Количина на стоки

★Мрежа големина*јаже дијаметар : 3cm*3мм(6/5"*3/25).Должина*ширина : ве молиме бидете купување според вашите вистински потреби.Ние имате било какви други големина (јаже дијаметар, mesh, должина * ширина) јаже нето, поддршка на прилагодување.Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме контактирајте со нас. ★Материјал од чанта seine : полиестер. ★Мулти-се користи за заштита на нето : Одлична за заштита и изолација на куќиште заштита во ски летувалишта, терени за голф, фудбал, кошарка поле, риба фарми, семејство игра,игра плажа,плажа свадба партија, дипломирањето партија итн. ★Високи перформанси : професионална конекција,не е лесно да се скрши; анти-корозија и атмосферски;висока температура отпор, водоотпорна; мала тежина и пламен retardant. ★Пакетот вклучува : 1*нето. ●Ако имате било какви други големина барања, ве молиме контактирајте со нас.●Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.●Ако сè уште не може да ја примите вашата цел после 20 дена, ве молиме контактирајте со нас.●Бидејќи производи треба да бидат маргинализирани, сите големини на производи ќе имаат разлика од плус или минус 6%.●Бидејќи на различни разбирање на вниманието и бојата на различни луѓе, не може да биде малку боја разлика, но во разумен опсег.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H

4' x 6' Замена нето за Lil' Стрелец Цел 2mm нетосо пораби во кука и јамка сврзувачки елементи.Никогаш не боли д

DEN 485.76
uhlsport Топката нето (за 12 топки).
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

uhlsport Топката нето (за 12 топки).

На uhlsport топката нетое дизајниран за 12 топки и може да биде совршено извршени за игри или обуки благодаре

DEN 491.52
Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето

4.0 mm дебелина плетенка полиетилен нето.Непоправени граница.Mesh димензии 5 x 5.Официјален 24' x 8' x 4' x 10 "голем

DEN 961.44
Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени

Сет на 24 за да помогне да се откажам официјален големина на фудбалски гол.Кука и Јамка дизајн ви овозмож

DEN 1045.44
8 & Под/Pickleball Нето -36H x 22'L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 & Под/Pickleball Нето -36H x 22'L

3.5 mm плетенка, knotless најлон пребивање со 13 / 4" плоштад мрежа.Тешки винил обложени headband 5 / 8" дијаметар fiberglass

DEN 3147.12