• Неодамнешно
Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето

Champro Плетенка ЈП Фудбал Нето

Buyers rating:
DEN 961.44

Количина на стоки

4.0 mm дебелина плетенка полиетилен нето.Непоправени граница.Mesh димензии - 5 x 5.Официјален 24' x 8' x 4' x 10 "големина (одгоре длабочина 4' ; врвот висина 10').Достапна во пет бои : портокалова, сина, црвена, бела и жолта.На Champro плетенка фудбал цел нето-е совршен нето за оваа сезона.Достапни во различни бои, кои стојат надвор од трева и преглед на цел во бела и четири други живописни бои!Ова е нето 4.0 мм во дебелина која е направена на плетенка P. E. со непоправени граница.Направи да биде издржлив, оваа силна мрежата е голема и изработени во соодветна дебелина да се зголемат силата и задржете така, на нето-ќе останете заедно, преку пракса, натпревари и турнири.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

8 & Под/Pickleball Нето -36H x 22'L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8 & Под/Pickleball Нето -36H x 22'L

3.5 mm плетенка, knotless најлон пребивање со 13 / 4" плоштад мрежа.Тешки винил обложени headband 5 / 8" дијаметар fiberglass

DEN 3147.12
uhlsport Топката нето (за 12 топки).
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

uhlsport Топката нето (за 12 топки).

На uhlsport топката нетое дизајниран за 12 топки и може да биде совршено извршени за игри или обуки благодаре

DEN 491.52
Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Alumagoal 16 Кука и Јамка Нето Ремени

Сет на 24 за да помогне да се откажам официјален големина на фудбалски гол.Кука и Јамка дизајн ви овозмож�

DEN 1045.44
LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LIL' СТРЕЛЕЦ ЗАМЕНА НЕТО 6'W X 4'H

4' x 6' Замена нето за Lil' Стрелец Цел 2mm нетосо пораби во кука и јамка сврзувачки елементи.Никогаш не боли д�

DEN 485.76