• Неодамнешно
Екранот Ротирачка Чинија - Мрзливи Сузан Плочата - Флексибилни Ротација - Безбедни И Не Се Повреди На Вашите Раце - Погоден За Ресторани - Алуминиумска Легура Имајќи

Екранот Ротирачка Чинија - Мрзливи Сузан Плочата - Флексибилни Ротација - Безбедни И Не Се Повреди На Вашите

Buyers rating:
DEN 11464.08

Количина на стоки

※ Користиме високо квалитетни калено стакло и алуминиум легура база, силна носивоста, анти-превртување, мазна и еластична ротација, цврста и стабилна. ※ Собранието врска центар е поставен точно и не shift кога ротира. ※ Круг дизајн, дебела и стабилна, тркалезни и мазни, безбедно и лесно да се чисти. ※ Вратило е направен од алуминиум, а на дното се направени од најлон нозе, што е не се лизга.Користење на густа јаглерод челични игли валчести лежишта, без бучава. ※ Погодна за семејни дружења, роденден страни, отворено излети, градина маси, банкети, итн.Како професионален продавачот на калено стакло грамофони, ова калено стакло ќе обезбеди интересен оброк за вашето големо семејство, и тоа можат да бидат споделени со другите.Ние си имаме свој производителот, разумни цени, и строга квалитетот на производот.Контролирана, па може да се купи со доверба. 【Име】Трпезариска маса плочата [Материјал] Калено стакло, алуминиум легура шасија [Карактеристики] Стабилна и цврста, флексибилни ротација, силна носивоста, безбедност, никаква бучава, лесен за чистење. 【Дебелина】12mm [Size] 70cm, 80см, 90cm, 100cm, 110cm Совети 1 : не погоди стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување. 2 : Сите димензии се рачно мери, со мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. 3 : Таму ќе биде мало хроматските аберации поради различни снимање на светлина и го следат. ※По продажба : ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако производот што сте го добиле има било какви проблеми со квалитетот, или мислите дека производот не одговара на описот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нема потреба да се носат било какви загуби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мрзливи Сузан Издржливи Метална Носечка Механизам Круг Ротирачки Плочата Имајќи Табела Вртливата Плоча за Вечера
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мрзливи Сузан Издржливи Метална Носечка Механизам Круг Ротирачки Плочата Имајќи Табела Вртливата Плоча за Вечера

★ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ по желба : Нашите тешки алуминиум ротирачки лого со повеќе големини за вашиот избор : 5

DEN 1415.76