• Неодамнешно
SZYW Мрзливи Сузан Калено Стакло Вртливата Фах Транспарентен Плочата Круг тањир Трпезариска Маса Ротирачки Лента Со Ротирачка База, Лесен За Чистење

SZYW Мрзливи Сузан Калено Стакло Вртливата Фах Транспарентен Плочата Круг тањир Трпезариска Маса Ротирачки Лента

Buyers rating:
DEN 11465.04

Количина на стоки

★Зајакнато стакло трпезариска маса плочата има отпорност на триење, добра отпорност, отпорност на топлина и на корозија. ★Алуминиум материјал се проширува плоча тело, употреба е постабилна!Долготрајната употреба не навалите, полесни и потрајни. ★Анти-судир на работ дизајн не ги повредат вашите раце, па можете да имате оброк со вашето семејство без да се грижиш за безбедност. ★На 360-степен слободно ротирање плочата се решава непријатна ситуација која многу луѓе не може да се одржи на јадења што сакате во партија. ★Погодни за ротирачки се залагаме за десктоп декорација во хотели, банкети, роденден партии, семејни вечери, ресторани, кујни, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Професионални Електрични Плочата Моторните Ротирачки Застане, за Фотографија, Автоматски Обновлив Платформа,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Електрични Плочата Моторните Ротирачки Застане, за Фотографија, Автоматски Обновлив Платформа,

★ КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : 2.5 KG товар, 360 ° на ротација, панорамски видео снимање, тивко екранот, да

DEN 1271.76
Ротирачки Имајќи Плочата Круг Трпезариска Маса, ABS Вртливата Плочата Лого, Мазна Вртливата Плоча Мрзливи Сузан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ротирачки Имајќи Плочата Круг Трпезариска Маса, ABS Вртливата Плочата Лого, Мазна Вртливата Плоча Мрзливи Сузан

★ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ по желба : Нашите тешки алуминиум ротирачки лого со повеќе големини за вашиот избор : 4

DEN 2214.96
Мрзливи Сузан Плочата Кабинет Организатор - 12 Голем Ротирачки Зачин Багажник за на Маса, Фрижидер, Кујна Кабинет,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мрзливи Сузан Плочата Кабинет Организатор - 12 Голем Ротирачки Зачин Багажник за на Маса, Фрижидер, Кујна Кабинет,

ГОЛЕМ МРЗЛИВИ СУЗАН ПЛОЧАТА JEE BAY Мрзливи Сузан кабинет организатор дијаметар 12 инчи.Оваа мрзливи Сузан

DEN 359.76