• Неодамнешно
Lerpan Круг Ротирачки Фах Плочата тањир,Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,Алуминиум Легура База,Мулти-Големина 360-Степен Молчи Ротација/Како што е Прикажано / 80см

Lerpan Круг Ротирачки Фах Плочата тањир,Калено Стакло Мрзливи Сузан Плочата,Алуминиум Легура База,Мулти-Големина

Buyers rating:
DEN 582.96

Количина на стоки

★ Нашите мрзливи Сузан се состои од калено стакло и алуминиум легура база.Експлозија-доказ калено, стабилна и силна, добро товарот капацитет, вграден челик лежишта, флексибилни плочата ротација. ★ Задебелена експлозија-доказ калено стакло, висока цврстина, отпорност на ненадејна температурна разлика, не е лесно да се скрши, водоотпорни и огноотпорни, побезбедно, фино брусење на рабовите, мазна и нежна, не повреда на рацете. ★ Едноставен и исклучителна шема стакло, мазна, нула-бесплатно, лесен за одржување и чистење, убава база, совршен додаток на трпезариска маса. ★ На 360-степен на слободен врти мрзливи Сузан плочата се решава засрамувачка ситуација каде што многу луѓе не можат да зафат на јадења што сакате, па секој може да се дистрибуира храна фер и споделување на храна полесно. ★ Идеален за семејни дружења, роденден партии, торта емисии, seasoner организаторите, ресторани, банкети, кујни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мрзливи Сузан Плочата Кабинет Организатор - 12 Голем Ротирачки Зачин Багажник за на Маса, Фрижидер, Кујна Кабинет,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мрзливи Сузан Плочата Кабинет Организатор - 12 Голем Ротирачки Зачин Багажник за на Маса, Фрижидер, Кујна Кабинет,

ГОЛЕМ МРЗЛИВИ СУЗАН ПЛОЧАТА JEE BAY Мрзливи Сузан кабинет организатор дијаметар 12 инчи.Оваа мрзливи Сузан

DEN 359.76
Мрзливи Сузан Плочата за Патио Трпезариска Маса Стакло Послужавник за Кујна Хотел Ресторан тањир Тешки Калено
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мрзливи Сузан Плочата за Патио Трпезариска Маса Стакло Послужавник за Кујна Хотел Ресторан тањир Тешки Калено

① Стакло, висока температура сила, носат површини, добра отпорност, отпорност на топлина и на корозија е

DEN 244.80
Професионални Електрични Плочата Моторните Ротирачки Застане, за Фотографија, Автоматски Обновлив Платформа,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Професионални Електрични Плочата Моторните Ротирачки Застане, за Фотографија, Автоматски Обновлив Платформа,

★ КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : 2.5 KG товар, 360 ° на ротација, панорамски видео снимање, тивко екранот, да

DEN 1271.76