• Неодамнешно
Мулти Приклучок во Штекер Extender, SUPERDANNY Plug Extender со 4 Електрични Места & 3 USB Порти Коцка на Ѕидот Полнач, Адаптер Брод, Ѕидниот Приклучок Splitter за Домашна Канцеларија Dorm П

Мулти Приклучок во Штекер Extender, SUPERDANNY Plug Extender со 4 Електрични Места & 3 USB Порти Коцка на Ѕидот

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

【Одлична Ѕидниот Штекер Extender】- Со 4 AC места s идеален за тесни простори или која било област со само еден штекер, особено за спална соба, бања, колеџ ученичкиот дом и хотел.Пренапони заштитници не им е дозволено на брод за безбедносни причини, додека оваа власт лента нема пренапонска заштита и без продолжување мозок, тоа е идеална крстарење додаток за вашиот крстарење да се прошири места во кабината.Исто така, без кабелот за напојување, ова повеќе ѕидниот штекер приклучокот едноставно може да се приклучиш во било основано AC штекер за да се намали кабел нередот.Со димензија на 3.23 x 1.77 x 1.77 инчи, оваа USB ѕидниот штекер е погодно да се стави во вашиот briefcase или куфер за носење насекаде.Компатибилен со светот излезните напони (110 V-240 V), можете лесно може да го пак овој компактен 3-prong штекер додека патуваат во САД, Канада или Мексико.Тежи околу половина од i Phone 8 (3.5 мл) и се дизајнирани во облик на коцка, овој пренослив апарат е идеален за патува со авион, по копно или по море (можат да се преземат во странство крстарење бродови).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат