• Неодамнешно
Watts 423250ST Loudmouth Грешка Следење на Уред за Внатрешна Електрични TapeMats, Жолта

Watts 423250ST Loudmouth Грешка Следење на Уред за Внатрешна Електрични TapeMats, Жолта

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Ја намалат потрошувачката на енергија трошоци со иновации како отворен ресетирате во Sun Stat се Поврзете.Дизајниран за Sun Touch Tape Mats и Warm Wire инсталации, но е компатибилен со повеќето електрични греење.Одобрени за вградување во туш апликации каде е дозволено.Нема потреба да се чека за малтер да се излечи во текот на ноќта пред поставување на плочка.Можете да изберете од нашата Connect Command или Основни модели и да го најдете вистинскиот за вас потреби.Ова ви обезбедува со парче од умот, за време на инсталацијата дека вашиот систем за греење е да работи правилно пред прикривање под подот.9 volt батеријата е потребна и е вклучена.Овој уред има за вклучување/исклучување, индикатор светла, тест копчето, и коишто се слушаат на алармот.Овој уред има за вклучување/исклучување, индикатор светла, тест копчето, и коишто се слушаат на алармот.Тие се обезбеди underfloor топлина во бањи, кујни, entryways, како и од други области и се прифатлива алтернатива на сончева загрева душеци.Ние сме подготвени да одат колекции за двете Warm Wire и Tapemats вклучувајќи ги сите елементи треба за брза и лесна инсталација.Се достапни системите за затоплување, тула, камен, дрво, ламинатни, и други подни покривки.На Sun Touch производ линија вклучува опции за над subfloor, меѓу joist залив, или конкретни вградени системи.Може да се постигне топло подови во четири едноставни чекори.Ви обезбедува со парче од умот, за време на инсталацијата дека вашиот систем за греење е да работи правилно пред прикривање под подот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Алигатор Клип со Pigtail (4 Парчиња)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Алигатор Клип со Pigtail (4 Парчиња)

Секој Алигатор Клип со Pigtail кабел има жица должина на 30cm (што е малку помалку од 1ft) и машки pin кој лесно се

DEN 208.56
Greenlee 1143-5000 ТЕСТЕР
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Greenlee 1143-5000 ТЕСТЕР

Ја заменува потребата за други метри.Еден сетup за тестирање советпрстен, Тројно земјата, и прстенземја

DEN 786.00
Fluke 287 True-RMS Електроника Влезете Multimeter
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Fluke 287 True-RMS Електроника Влезете Multimeter

Auto and manual кои се движат, datalogging дигитални multimeter мерки напон, струја, отпор, фреквенција, capacitance, температур

DEN 11880.00