• Неодамнешно
DreamGenius Брада Комплет, Чешлање Брада Комплет за Мажи Подароци, Природни Органски Брада Масло, Брада Balm,Брада Чешел

DreamGenius Брада Комплет, Чешлање Брада Комплет за Мажи Подароци, Природни Органски Брада Масло, Брада Balm,Брада

Buyers rating:
DEN 914.40

Количина на стоки

Исчисти ја слушнете.Нашите Брада Грижа Комплетот што доаѓа со се што ви треба за секојдневна брада заштита, вклучувајќи ги Брадата Balm, Брада Масло, Брада клима уред, Брада Миење, Брада Четка, Брада Ножици, Брада Четка и складирање торба.Промовира здрава брада раст на косата.Одличен партнер на брада миење. 100% Рака Направена & Органски Производ.Се ослободи од иритирачки мирис.Фитинг било кој тип на брада, долго,кратко, дебели, тенки.Тоа доаѓа со 9 стручни парчиња,вклучувајќи ги и Брада се Мијат,Брада клима уред,Брада Масло,Брада Balm,Брада Четка,Брада Ножици,Брада Четка и лен торба.МЛ/30ml) и Брада Balm(40g/1.СИТЕ ПРИРОДНИ И БЕЗБЕДНО СОСТОЈКИ : На Брада Масло(1fl.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА:Ние ви обезбеди со најдобрите производи и најдобра услуга на клиентите.Чувајте ги вашите брада добро негувани за траен впечаток. 9 во 1 Прекрасна Чешлање Брада Комплет За Брада Господа.Нашите брада комплет е најдобар избор за брада мажите.Никогаш не двоумете се!За да купите нашите производи директно!Ќе имаат пријатно брада грижа искуства со леснотија.Да се ослободи од леб сува и подели завршува.Поврзани со други брада додатоци како Брада Четка,Брада Чешел и остри Ножици,нашите брада комплет може да ви даде здравиот и сјаен изглед.Помогнат на вашиот брадата да расте.Брада Чешел - Анти-статички дизајн.Професионални 9 парчиња сите во еден брада полнење кој е толку згоден за да се носат за патување.Состојба на брада.Идеален подарок за Мажите Дечко Му Татко.Длабоко јадев,направи вашата коса помек и поцврсти.Додавање со масло и Витамин Е, па тоа е различен од редовниот шампон.ВАШИОТ СТИЛСКИ БРАДА СРЕДУВАЊЕ на КОМПЛЕТ:брада е само еден стил,тоа е дел од вашиот персона.Брада Раст Комплет е добро спакувани сетот кој е подготвен за испраќање како подарок за брада мажите за Денот на Таткото, Роденден, Денот на Вљубените, Божиќ Ден или било какви други прилики.Негување, заштита и климатизација вашата брада.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, вашето задоволство е наша врвниот целта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат