• Неодамнешно
Деко Опрема 25 Ultrawide Гејмерски Монитор, MPRT 1ms, 280Hz, 1920x1080, 16:9, Adaptive Sync, HDR, VESA Заверена Екранот, Индивидуализира Механички Тастатура со Цреша MX Црвено Прекинувачи, Жичен И

Деко Опрема 25 Ultrawide Гејмерски Монитор, MPRT 1ms, 280Hz, 1920x1080, 16:9, Adaptive Sync, HDR, VESA Заверена

Buyers rating:
DEN 8879.28

Количина на стоки

Да се намали на внесување на грешки кога ја пишувате вашата колеџ есеј и бидете сигурни дека секогаш да се движи право кога игри.ВИСТИНСКИ се ЧУВСТВУВААТ ДВИЖЕЊЕ - 1 милисекунда Движење Слика Време на Одговор е подготвен да се справи со било брза движења и да ги елиминираат ненамерни motion blur, осигурувајќи дека вашите 1920 x 1080 резолуција е секогаш остар.Дизајниран со масна RGB осветлување шема која го осветлува врвот на вашата тастатура и под, изберете од 12 копче за осветлување сцени, 4 страна осветлување сцени, и да се создаде до 5 прилагодено светлото режими.Се минимизираат или елиминираат екран кинење со вграден-во Адаптивни Sync способности, кои ги следите сите акција.СЕРИОЗНИ во ВРСКА со РАБОТА - Не сите од нас се про гејмери - ние треба следи дека е подготвен да работи кога е време.7 милиони бои, дизајнери и фотографи ќе љубов на јасни слика ова следи обезбедува.Во вкупна вредност од 104 клучеви, овој жичен механички тастатура користи ултра-повеќенаменски Цреша MX Црвено прекинувачи кои овозможуваат задоволство, точност и брзина со секое притискање на копче.Линеарна стил прекинувач, Цреша MX Црвените се одлични за гејмерите и професионалци благодарение на 45-грам активирање сила и брзо притискање на копче регистар.НИШТО ШТО те ДРЖИ НАЗАД - до 280 Hz освежете го оценувате со назад компатибилност, вие сте слободни да се ослободи вашата игра со рамки во секунда и да уживате непречено движење.Со целосна RGB осветлување дисплеј кој ги опфаќа должина и врвот на глувчето, да додадете некои живи флеш кој одговара на вашиот вештина.Прикажување на 16.FLASHY ЕРГОНОМИЈА – Удобно да се одржи, овој стилски и око-фаќање на уредот affordably ја подобрува вашата игра и се вклопува во било кој КОМПЈУТЕР битка станица естетски.БРЗА И ТОЧНА - Дополнително, оваа тастатура карактеристики целосна анти-ghosting технологија, осигурувајќи дека секој ќе притиснете копче е клучот што е регистриран.Со шест копчиња за да изберете од, можете да мапата од вашиот најдобар начин за да се игра и save key секунди кога тоа е најзначајно.Со импресивни pro-ниво на конкурентна игри спецификации, мазна на екранот предлози, и многу суштество утешува, овој монитор е подготвен да се на ниво на полето за играње.ШАМПИОНАТОТ КВАЛИТЕТ МОНИТОР - Кога сте изграден крајната игри на компјутер, да има екран за да одговара на неговите способности е она што Деко Опрема VP2580 H 25" Гејмерски Монитор обезбедува.Уживајте целосно прилагодливи DPI settings и индустријата за игри стандард висок избирачки го оценувате која ти овозможува да игра како на добрите.Користење на TN LED панел, на освежување и време на одговор се комбинираат за да се обезбеди играчко искуство со минимални текст заостануваат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler

Мал атрактивни единица која веднаш ве предупредува кога вашето бебе ќе почне да плаче Прилагодлива чу

DEN 1369.44
27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 12432.72