• Неодамнешно
Acer CB382CUR bmiiphuzx 37.5 2300R Криви Нула-Рамка QHD+ (3840 x 1600) UltraWide IPS Монитор | AMD FreeSync | До 75Hz | 1ms VRB | DCI-P3 95% | 1 x USB 3.1 (Тип-C), 2 x HDMI 2.0 Порти & 1 x ДП

Acer CB382CUR bmiiphuzx 37.5 2300R Криви Нула-Рамка QHD+ (3840 x 1600) UltraWide IPS Монитор | AMD FreeSync

Buyers rating:
DEN 3239.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 37.5" Ultra Wide QHD+ (3840 x 1600) 2300 R Криви широк екран IPS Монитор AMD Free Sync Технологија 21 : 9 Aspect Ratio.DCI-P3 95% Delta E

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,

DECT системи нудат јасни, безбедна и мешањеслободен јачина на сигналот до 1500 метри.Смири бебето игра бела

DEN 7774.32
УНО STROMVERSORGUNG, 24 V DC / 240 W
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

УНО STROMVERSORGUNG, 24 V DC / 240 W

УНО ЕНЕРГИЈА за напојување компактен со основната функционалност Благодарение на нивната висока моќн�

DEN 792.00