• Неодамнешно
Преносни Следи Лаптоп Екран, YGG 13.3 инчен Надворешен Монитор 2К Ултра Тенок 2560x1600 Full HD Дисплеј SRGB IPS Втор Монитор Екран со Smart Случај Патување Монитор за Лаптоп Mac PS4 PS5 Xb

Преносни Следи Лаптоп Екран, YGG 13.3 инчен Надворешен Монитор 2К Ултра Тенок 2560x1600 Full HD Дисплеј

Buyers rating:
DEN 4055.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【2К HD Преносни Следи ќе треба.Употреба на тип-c кабел за да се поврзете директно на прекинувачот, и unscreened поле на визија е појасно.На 2к HD игри следи ќе ви донесе повеќе преносни игри искуство и забава.IPS екран обезбедува NTSC72% скала на бои, 300 cd/㎡ на светлината покаже вистинската слика на игра/сцена/работи совршено и брзо. 178° агол на гледање и ниска сино светло око нега техника ја намалува замор на очите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

УНО STROMVERSORGUNG, 24 V DC / 240 W
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

УНО STROMVERSORGUNG, 24 V DC / 240 W

УНО ЕНЕРГИЈА за напојување компактен со основната функционалност Благодарение на нивната висока моќн�

DEN 792.00
Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler

Мал атрактивни единица која веднаш ве предупредува кога вашето бебе ќе почне да плаче Прилагодлива чу�

DEN 1369.44
27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 12432.72