• Неодамнешно
УНО STROMVERSORGUNG, 24 V DC / 240 W

УНО STROMVERSORGUNG, 24 V DC / 240 W

Buyers rating:
DEN 792.00

Количина на стоки

УНО ЕНЕРГИЈА за напојување - компактен со основната функционалност Благодарение на нивната висока моќност густина, компактен УНО ЕНЕРГИЈА за напојување нудат идеално решение за товари до 240 W, особено во компактен контрола кутии.На единици за напојување се достапни во различни перформанси класи и целокупната ширини.Нивниот висок степен на ефикасност и ниска лер загуби се обезбеди висок степен на енергетска ефикасност.Тежина & димензии -Ширина : 45 мм -Длабочина : 125 mm-Висина на : 130 mm-Тежина : 660 g Оперативни услови -Оперативен температура (Т-Т) : -25 - 70 C-температура на Чување (T-T) : -40 - 85 C Пакување на податоци -Квантитет на пакет : 1 компјутер(s) Перформанси -Значи време помеѓу неуспеси (MTBF) : 562000 h Карактеристики -Напојување тип : Внатрешна -Влезен напон : 100 - 240 V -Текст фрекфенција : 50 / 60 Hz -Излезна моќ : 240 W -Излезен напон : 24 V -Производ боја : Сива -Моќ тековниот тип : AC-да-DC -Текст на струјата : 2.3 - 1.2 A-Излезна струја : 10-Меѓународна Заштита (IP) код : IP20 -Сертификација : EN 61000-6-2 : 2005 нс 61000-4-2 нс 61000-4-3n EN 61000-4-4n EN 61000-4-5n EN 61000-4-6n EN 61000-6-3n EN 61558-2-16n EN 60950-1/VDE 0805 (SELV) нс 50178/VDE 0160 (PELV) n DIN VDE 0100-410n EN 61000-3-2n UL/C-УЛ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење

Quad HD 2560 х 1440 на 60 Hz.Премиерот Боја Технологија, Тесни Рамки, се Ажурираат со Управата за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.О

DEN 16920.00
27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 12432.72