• Неодамнешно
Преносни Монитор, YGG 15.6 FHD HDR 1080P SRGB Патување Следи Екран USB HDMI C Надворешни Игри Екранот IPS Око Нега Пренослив Лаптоп, Монитор за PS5 КОМПЈУТЕР, MAC Телефон PS4 Xbox Префрлате

Преносни Монитор, YGG 15.6 FHD HDR 1080P SRGB Патување Следи Екран USB HDMI C Надворешни Игри Екранот IPS

Buyers rating:
DEN 4055.76

Количина на стоки

【1080 P HD Визуелна Гејмерски Монитор】 : 15.6" случај стојат монитор има 1920×1080 резолуција ќе треба.Употреба на тип-c кабел за да се поврзете директно на прекинувачот, и unscreened поле на визија е појасно.На 1080 P Full HD гејмерски монитор ќе ви донесе повеќе преносни игри искуство и забава.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler

Мал атрактивни единица која веднаш ве предупредува кога вашето бебе ќе почне да плаче Прилагодлива чу

DEN 1369.44
Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење

Quad HD 2560 х 1440 на 60 Hz.Премиерот Боја Технологија, Тесни Рамки, се Ажурираат со Управата за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.О

DEN 16920.00
27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 12432.72