• Неодамнешно
4K Преносни Монитор за Лаптоп, YGG 17.3 инчен UHD FreeSync Adobe RGB 300 Nits Светлината HDR IPS Игра Екранот Патување Следи HDMI Тип-C ДП Преносни Екран за Лаптоп Mac PS5 PS4 Xbox

4K Преносни Монитор за Лаптоп, YGG 17.3 инчен UHD FreeSync Adobe RGB 300 Nits Светлината HDR IPS Игра Екранот

Buyers rating:
DEN 13679.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【Напредни 100% Adobe RGB избор на Бои на Екранот】 : преносни монитор со 100% adobe RGB, 1000 : 1 контраст размер, 16.7 M бои прикажува повеќе реални и богати бои и поширок избор на бои.Во споредба со 100% SRGB, боја транзиција од 100% Adobe RGB е посмирен и повеќе деликатна, бојата е повеќе слоевит, и побогати и повеќе шарени. 【4k UHD HDR Светот се Прикаже】 : YGG Преносни Следи донесува 3840 x 2160 IPS A-одделение екран.Оваа совршена Гејмерски Монитор испорачува ќе живописен лик, јасни движења и детали со изгради-во Free Sync и HDR функција, 300cd/㎡, 1000 : 1 Контраст Размер, 100% Adobe RGB избор на бои, 16.7 M бои, 178° агол на гледање, 60 Hz refresh стапка, брз одговор брзина.Ниска Сино Око Нега техника минимизира сина светлина за да се намали замор на очите. 【17.3 Инчен Ултра-тенки Рамки Големиот екран】 : Преносни монитор за лаптоп 17.3" испорача форумџија визија од оние нормалните 15.6".На речиси рамки-помалку екранот ви покажува целосна слика и изгледа речиси gapless кога се користи во двојно-ги следи setup.Види повеќе одеднаш без одвлекување на вниманието во вашиот начин, и да се добие преку поголеми делови на вашиот to-do листа за време на екранот за време. 【Multiport и Уред за Врска】 : На 4k преносни следи со HDMI, мини ДП, Тип-C, PD пристаништа е лесно да се поврзете со лаптопи, Компјутери, PS4, XBOX,се Префрлат и други уреди, и не е OTG порта за поврзување на глувчето и тастатурата.Може да се прошири на вашиот екран во секое време во текот сте на бизнис патувања, патува, и семејство забава. 【Магнетни Smart Случај & Екран Заштитник】 : smart случај е направен на СТП магнетен материјал да го заштитите вашиот уред од прашина, влијание и гребнатини.Тоа исто така може да се здипли во трибина за лесна употреба.Екранот на поклопецот може да се задржи вашиот монитор од гребење и може да се здипли во различни агли за гледање.Алуминиум легура CNC процес обезбедува ултра трајни рамка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење

Quad HD 2560 х 1440 на 60 Hz.Премиерот Боја Технологија, Тесни Рамки, се Ажурираат со Управата за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.О

DEN 16920.00
Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,

DECT системи нудат јасни, безбедна и мешањеслободен јачина на сигналот до 1500 метри.Смири бебето игра бела

DEN 7774.32