• Неодамнешно
Kircuit AC Адаптер за Samsung UltraVIEW ШИЕ-3038W SEW3038W Бебе Монитор Моќ Конектор

Kircuit AC Адаптер за Samsung UltraVIEW ШИЕ-3038W SEW3038W Бебе Монитор Моќ Конектор

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Текст : 100 V-240 V AC; одлични за replacemnt или патување назад.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 12432.72
Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler

Мал атрактивни единица која веднаш ве предупредува кога вашето бебе ќе почне да плаче Прилагодлива чу

DEN 1369.44