• Неодамнешно
WeGuard EW 6V AC/DC Адаптер одговара за Foscam FBM3501 FB-M3501 / FBM3502 FB-M3502 FBM3502US 2.4 GHz Пан/Навалите Безжичен Бебе Монитор со 3.5 LCD за (Родител Единица)

WeGuard EW 6V AC/DC Адаптер одговара за Foscam FBM3501 FB-M3501 / FBM3502 FB-M3502 FBM3502US 2.4 GHz Пан/Навалите

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Влезен Напон: 100-240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заштита:во Текот Напон излез Заштита、Текот на Тековната излез Заштита и излез Краток Спој Заштита.Цел ќе бидат испратени од НАС во рок од 24 часа од понеделник до петок.Тоа може да биде донесено во 2-6 дена.Гаранција:We Guard ќе ви обезбеди повисок квалитет на производите и подобра услуга.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, 30 дена наплата гаранција.We Guard EW 6 V AC / DC Адаптер одговара За Foscam FBM3501 FB-M3501 / FBM3502 FB-M3502 FBM3502 US 2.4 GHz Пан/Навалите Безжичен Бебе Монитор со 3.5 LCD за (Родител Единица).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler

Мал атрактивни единица која веднаш ве предупредува кога вашето бебе ќе почне да плаче Прилагодлива чу

DEN 1369.44