• Неодамнешно
AC Адаптер за Полнач за Motorola S006MU0500100 S006MB050010 Бебе Монитор Камера

AC Адаптер за Полнач за Motorola S006MU0500100 S006MB050010 Бебе Монитор Камера

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

AC Адаптер за Полнач за Motorola S006 MU0500100 S006 MB050010 Бебе Монитор Камера.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sonic Бомба SA-BC400 Бебе Плаче Signaler

Мал атрактивни единица која веднаш ве предупредува кога вашето бебе ќе почне да плаче Прилагодлива чу�

DEN 1369.44