• Неодамнешно
Tomanbery IP68 Панорамски Видео Монитор Камера 10.1 во 360° Ротирачки Панорамски 20 Светла за Океан(САД прописи)

Tomanbery IP68 Панорамски Видео Монитор Камера 10.1 во 360° Ротирачки Панорамски 20 Светла за Океан(САД прописи)

Buyers rating:
DEN 2397.60

Количина на стоки

Батерија на ефикасен и стабилен видео пренос може да ви помогнат подобро да се concerntrate на вашиот подводни работа.Овој производ гледате сега е најновата популарна, fashional, добар изглед и удобен Подводни Видео Камера Систем.Тоа не само што е голема и екран во боја, но, исто така, има high definition камера која има HD CCD 800 ТВ линии.Подводни риболов камерата е погодна за различни подводни операции како што се дно истражување, морски риболов и мраз риболов, нафта и инспекција, итн.На подводна камера има широко поле на гледање и може да се ротира вертикално од 0 до 180 степени и хоризонтално од 0 до 360 степени, кои ви даваат afull приказ на вода.На подводна камера има 20 светлата да соработуваат, особено сината LEDcan брзо и ефикасно да ги привлече рибите, така што ќе може да се заштедат време и напор, и да се вратите со полно оптоварување.Функција : 1. Овој производ гледате сега е најновата популарна, fashional, добар изглед и удобен Подводни Видео Камера Систем.Тоа не само што е голема и екран во боја, но, исто така, има high definition камера која има HD CCD 800 ТВ линии.2. Батерија на ефикасен и стабилен видео пренос може да ви помогнат подобро да се concerntrate на вашиот подводни работа.3. Подводни риболов камерата е погодна за различни подводни операции како што се дно истражување, морски риболов и мраз риболов, нафта и инспекција, итн.4. На подводна камера има 20 светлата да соработуваат, особено сината LEDcan брзо и ефикасно да ги привлече рибите, така што ќе може да се заштедат време и напор, и да се вратите со полно оптоварување.5. На подводна камера има широко поле на гледање и може да се ротира вертикално од 0 до 180 степени и хоризонтално од 0 до 360 степени, кои ви даваат afull приказ на вода.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Подводни Риболов Camera Material : ABS Пластика + Aluminum Color : Како Слики Shown Aluminum Кутија Големина : Прибл. 375 x 265 x 135 mm / x 10.4 14.8 x 5.31 in Monitor : Приказ : Прибл. 10.1 инчен TFT 16 : 9 Resolution : 1024 (h) x 600 (v)Напојување : DC12 VBattery Случај : Полначот : AC100 V-240 V AC DC12.6 V 1000 MABattery : 4500ma Литиум Батерија (Built-in)на Батеријата на Владата : Support Charging Време : 5 Hous или More Battery Работно Време : Околу. 8-9 hours Remote Контрола (Копчето Батеријата CR2025 3 V Превезува со Мобилен)Камерата спецификации : Слика Сензор : 1/3 Боја High-Definition CCDHorizontal Резолуција : 800 TVLLens Фокус Големина : Прибл. 3.6 mm Viewing Агол : 92 LED : 20 Парчиња Вкупно : 6 Парчиња Бела LED + 12 Парчиња на Инфрацрвена Светлина + 2 Парчиња Сини LED (да се привлечат риба), ПРЕДВОДЕНА Прекинувач : Само.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dell UP2716D 27 LED Екран Осветлена Следење

Quad HD 2560 х 1440 на 60 Hz.Премиерот Боја Технологија, Тесни Рамки, се Ажурираат со Управата за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.О

DEN 16920.00
Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,

DECT системи нудат јасни, безбедна и мешањеслободен јачина на сигналот до 1500 метри.Смири бебето игра бела

DEN 7774.32