• Неодамнешно
Kircuit AC Адаптер за Полнач за Motorola MBP36PU MBP36BU MBP36 Родител Видео Бебе Монитор

Kircuit AC Адаптер за Полнач за Motorola MBP36PU MBP36BU MBP36 Родител Видео Бебе Монитор

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Ѕид Моќ Конектор за (не-ОЕМ).Текст : 100 V-240 V AC; одлични за replacemnt или патување назад.Се изгради во Динамична IC, Полнач IC & Моќ осигурач за брзо полнење и над задолжен заштита.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Kircuit AC адаптери се тестирани и се дизајнирани да ги задоволат моќ потребите на вашиот уред.Овој адаптер AC конвертира во DC моќност се бара од страна на вашиот уред.Оваа понуда ви овозможува да работат на вашиот уред или да наплатат своите батеријата од електрична енергија места.Kircuit Адаптери се подвижен извор на енергија за кога вашиот надвор, дома или канцеларија.Овој адаптер е потврдена и тестирани за да се обезбеди тоа ќе работи со вашиот уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

27BK400H-B 27 1920x1080 Full HD LCD Дисплеј Следење

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 12432.72
Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic Видео Бебе Монитор со Далечинско Пан/Навалување/Зум, Екстра голем Дострел, Безбедна Конекција и Преносни,

DECT системи нудат јасни, безбедна и мешањеслободен јачина на сигналот до 1500 метри.Смири бебето игра бела

DEN 7774.32